Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sterowanie światłem w domu
01-03-2017, 14:05
Sterowanie światłem w domu
Hejka. Mam pytanie do Was - czy znacie moduły, które pomogą mi w stworzeniu inteligentnego zarządzania moim oświetleniem w domu? Smile Bardzo by mi to ułatwiło życie.

Sprawdź, co pomaga na hemoroidy: http://ziola-hemoroidy.pl/hemoroidy-co-p...lagodzaco/
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-03-2017, 22:19 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-04-2017 09:55 przez krzysztof917.)
RE: Sterowanie światłem w domu
na pewno takich modułów jest mnóstwo w obecnym świecie

04-03-2017, 11:46
Ja znam np. Fibaro RGBW Controller, do sterowania oświetleniem ledowym. Polecam.
27-03-2017, 11:25
Hmm, czytałem kiedyś o tym tutaj, ciekawa sprawa, aczkolwiek chyba kosztowna.
30-07-2017, 17:32
Faktycznie korzystając z takich systemów inteligentnego domu, możemy sobie zapewnić znacznie wyższy komfort życia. Sama generalnie chciałabym w przyszłości na taką opcję postawić, ale to dopiero, kiedy ostatecznie zdecyduję się na budowę domu. Póki co jednak przede wszystkim stawiam na nowoczesne, a zarazem prestiżowe elementy wyposażenia domu, jak chociażby oświetlenie Lucide , w tym niezwykle starannie wykonane i gustowne lampySmile.
01-09-2017, 10:43
bardzo ciekawa opcja
Web Site
27-04-2018, 10:58
Dokładniej to nie znam, lecz chcę Ci powiedzieć, że ja również jestem zainteresowana smart rozwiązaniami dla domu. Na blogu https://dariuszstasik.com/ czytałam o tym, jak można stworzyć inteligentny system zarządzania budynkiem i czym on właściwie jest. Chciałabym, by mój przyszły dom można było tak kontrolować. Daj znać , jak znajdziesz dobre namiary na te oświetlenie.
22-05-2018, 21:11
Może warto zgłosić się do jakiegoś biura, które realizuje projekty elektryczne? Mój kolega korzystał z takiej firmy i zlecał jej projektowanie stacji transformatorowej. Skoro zajmują się czymś takim, to na pewno poradzą sobie też z Twoim pomysłem.
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości