Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kupno frezarki
24-02-2017, 10:06
Kupno frezarki
Panowie, na co zwrócić uwagę przy wyborze frezarki? Chodzi mi o taką małą frezarkę ręczną. Ile trzeba zainwestować w sprzęt tylko dla własnego użytku, nie żadna firma?

Zobaczcie jak można stworzyć serum na zmarszczki www.zmarszczki-lwie.net.pl
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-02-2017, 22:30 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 26-02-2017 22:47 przez Wieala.)
RE: Kupno frezarki
Chodziłem z podobnym problemem w zeszłym roku. Pomimo dużego wyboru w Castoramie i Brico nie zdecydowałem się na zakup. Kupiłem przez Internet frezarkę BAVARIA BE-OF0701 za mniej niż 200zł. ze względu na wyjmowany z korpusu zespół napędowy. To rozwiązanie bardzo ułatwia wymianę frezów, zwłaszcza gdy stosuje się ją w stole. Poza tym jest łatwa do wszelkich przeróbek (dodatkowe prowadnice, mocowanie w stole itp.). Pasuje również do przystawek Makity bo ma takie same wymiary i funkcje. Pracuję nią kilka miesięcy i bardzo sobie chwalę. Ma płynną regulację obrotów, co ułatwia frezowanie w różnych twardościach materiałów oraz miękki start. Można stosować frezy o różnych średnicach trzpieni. Uważam, że dla majsterkowicza jest w sam raz.
"BAVARIA"     W robocie     Dla porównania "MAKITA" za ok 850zł.    
15-08-2017, 05:59
Jeśli chodzi o frezowanie to ja bym raczej zleciła to zadanie specjalistom. Samemu można sobie tylko krzywdę zrobić. Warto zajrzeć więc na stronę http://frezujemy.com/ i przejrzeć ich ofertę.
09-09-2017, 19:43
Zobacz sobie w naszej apce na komórkę aktualne promocje sklepów budowlanych, na pewno coś wybierzesz w rozsądnej cenie Smile
26-09-2017, 13:44
A ja się spytam tak trochę z innej beczki. Jakąś małą? Bo nie mam nie wiadomo ile miejsca a też by mi się przydała, tyle, że gdzieś to wszystko trzeba chować. Więc coś takiego małego poręcznego by się przydało. Poratujecie? Smile

Jeżeli czujesz się świetnie nie martw się, to szybko minie.
30-09-2017, 15:01 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 30-09-2017 15:01 przez ketb91.)
Wybór i kupno frezarki to jedno, ale czy pamiętacie o bezpieczeństwie podczas takich prac? Moim zdaniem nie ma co się zabierać do roboty prze frezarce bez odpowiedniej ochronie przede wszystkim oczu. Idealne były by tu jakieś gogle ochronne uvex, które na pewno ochronią was wzrok przed ewentualnymi odpryskami. Według mnie nie ma co w ogóle sie zabierać to takich działań bez odpowiednich ubrań i gadżetów ochronnych.
30-09-2017, 21:45
Tak, tak. Kup sobie gadżety ochronne, gogle, ubrania i najlepiej cały warsztat, to ci na narzędzie już nie wystarczy. Moja "Bavaria" jest niewielka i po złożeniu mieści się w pudełku.
14-12-2017, 12:52
Witam,
Nie bardzo się znam jeszcze więc pytam. Wink
Jakie tulejki zaciskowe będą pasowały do mocowania frezu, chciałem kupić na 1/8 cala.
Oczywiście pytam o tulejkę do "bavaria".
05-01-2018, 14:12
ja również jestem za tym by kupić cały sprzęt

rower kolorowanka
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości