Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
urządzenie wielofuncyjne do obróbki drewna
03-02-2017, 22:04
urządzenie wielofuncyjne do obróbki drewna
właśnie borykam się z problemem wyboru małej maszyny wielofunkcyjnej do obróbki drewna. chcę postawić ją w garażu i trochę pomajsterkować. w grę wchodzi 2-3 tys. nie chcę trafić na jakiś beznadziejny badziew. może Ktoś mógłby mi coś doradzić?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-09-2017, 20:08
RE: urządzenie wielofuncyjne do obróbki drewna
Rozejrzyj się w promocjach marketów budowlanych - znajdziesz tam na pewno coś godnego uwagi. W naszej apce mojagazetka.com możesz sobie poprzeglądać kolejno wszystkie gazetki Smile
01-11-2017, 19:59
Zależy co chcesz robić. Mała maszyna, to małe elementy do obróbki. Można zrobić np. taboret czy półkę ale już nie stół czy szafę.
Ja mam taką maszynkę produkcji litewskiej (lub Łotwy) co to ma piłę tarczową, heblarkę i frezarkę. Wszystko obrabia ze średnią jakością ale do garażu, piwnicy i ogrodu wystarcza. Trudno się ją ustawia do poszczególnych rodzajów pracy, więc robota idzie powoli. Jedyna zaleta to że kupiłem ją (używaną w komisie) za śmieszną kwotę 300zł. Jest solidna i ciężka więc nie przesuwa się na stole.
04-11-2017, 18:07
Oj nie mam pojęcia, ale myślę, że jak wpiszesz słowo w internet to na pewno wyskoczą Ci jakieś duże firmy
09-11-2017, 18:00
No tak w internecie teraz jest wszystko więc to chyba najlepsza porada Big Grin
08-12-2017, 12:45
markety budowlane mogą mieć dobrą ofertę cenową, może jest szansa też gdzieś od producenta zobaczyć

http://vid-tube.biz/
15-12-2017, 18:02
Ja ostatnio zainwestowałem i sobie kupiłem już takie porządne tarcze polerskie producenta Martinno Abrasives bo inne słabo mi się sprawdzały. Nie warto oszczędzać na dobry narzędziach
29-12-2017, 11:39
Urządzenia do obróbki drewna kupiłem od firmy Eco-Mobile http://eco-mobile.pl/ pracuję na nich dosyć długo i jeszcze nie miałem żadnych awarii. Praca przy drewnie dzięki urządzeniom jest wygodniejsza, głównie wykorzystuje je przy pracach wokół domu i w ogrodzie.

Bądź sobą!
31-12-2017, 23:20 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 31-12-2017 23:24 przez Wieala.)
Firma Eco-Mobile nie ma urządzeń wielofunkcyjnych do obróbki drewna. Jedynie co można u nich kupić w rozsądnej cenie, to niezła grubościówka ATIKA ADH-204.
Niezła maszyna wielofunkcyjna (do majsterkowania) jest produkowana przez niemiecką firmę CROSS TOOLS. Podobną (używaną) kupiłem kiedyś od Łotysza za przysłowiową złotówkę i spełnia większość moich oczekiwań.

04-01-2018, 23:18
Wszystko zależy jakie kto ma potrzeby, mi do codziennych prac urządzenia Atkia w zupełności wystarczą.W urządzeniach wielofunkcyjnych funkcjonalność nie zawsze idzie w parze z jakością, lepiej mieć kilka wyspecjalizowanych maszyn.

Bądź sobą!
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości