Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Narty
02-02-2017, 20:00
Narty
Witam!
Wyjeżdżam za niedługo za granicę w góry i będę tam jeździć na nartach. Mam problem z kolanem i kontuzja często się odnawia więc myślałem nad tym: https://www.polisanarciarska.pl/ Co o tym sądzicie?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-02-2017, 03:25
RE: Narty
Jeśli martwisz się o swoje życie to jak najbardziej warto. Każda szansa na odszkodowanie jest przydatna
07-02-2017, 13:41
Takie ubezpieczenie jest niezbędne! Okazuje się to dopiero wtedy, gdy przydarzy nam się wypadek.
09-02-2017, 21:32
(07-02-2017 13:41)Kanilla napisał(a):  Takie ubezpieczenie jest niezbędne! Okazuje się to dopiero wtedy, gdy przydarzy nam się wypadek.

Ja wręcz kocham narty Big Grin

http://houseofink.pl/
10-02-2017, 19:28
Jeśli rzeczywiście boisz się o kontuzję to nie ma co ryzykować i wykup sobie coś.
13-03-2017, 17:37 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 13-03-2017 17:38 przez KondiSa.)
Zawsze gdy gdzieś wyjeżdżam za granicę, to w pierwszej kolejności kupuję sobie ubezpieczenie turystyczne. W tym roku byłem na nartach w Dolomitach, w ośrodku, w regionie trentino ski. Na stoku nigdy nic nie wiadomo, co może się przydarzyć np. jakiś upadek lub kontuzja. Trzeba być zawsze przygotowanym na wszystko, szczególnie gdy wyjeżdżamy za granicę.
15-03-2017, 19:51
Ja sobie nigdy nie wyobrażam urlopu bez ubezpieczenia. I to nieważne czy jedziemy w góry w zimie, czy nad morze w lecie. Chyba każdy z nas doskonale zdaje sobie sprawę z tego, jak duże koszty wiążą się z ewentualnymi wypadkami podczas urlopu. A przecież nigdy nie wiadomo, co sie komu może przytrafić. Dlatego taka polsa jest zawsze niezbędna. Tym bardziej że nie kosztuje dużo.

Nigdy nie wiemy, jak wielki udział mają w naszym życiu inni ludzie, kto podejmuje decyzje, kto pociąga za sznurki. Chcielibyśmy wierzyć, że my sami, a potem się okzauje, że to zawsze był ktoś inny.
18-03-2017, 16:37
Ubezpieczenie na urlop do dobra rzecz. Tym bardziej, że z tego co się orientują, wiele krajów je nawet wymaga. Jest to na pewno rozsądna decyzja, albowiem mogą nam się przytrafić różnego rodzaju wypadki, a za ich kosekwencje należy niestety płacić. Mówię tu nie tylko o opiece w szpitalu, ale nawet o różnego rodzaju transportach itp. Dlatego warto poszukać firmy ubezpieczeniowej, która ma w ofercie takową polisę i ją po prostu wykupić.

Zabójcy mają cele. Siepacze mają truposzy.
20-03-2017, 17:30
Uwielbiam sporty zimowe dlatego jeżdżę na snowboardzie, kiedyś próbowałem na nartach ale mi nie pod pasowały

gogle ochronne
05-06-2017, 16:18
Myślę, że to jak najbardziej dobry pomysł, zawsze warto dbać o swoje zdrowie. Ja również mam kontuzje kolana i właśnie szukam dobrej klinki rehabilitacyjnej, znalazłem coś takiego - http://www.c7med.pl/ - czy ktoś może korzystał z ich usług i mógłby się wypowiedzieć? Będę wdzięczny bo ich oferta wydaje się na prawdę ciekawa Smile
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości