Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Materac dmuchany
11-05-2015, 07:32
RE: Materac dmuchany
w zyciu nie przyszedl mi do glowy pomysl zeby samemu robic dmuchany materac Wink naprawde porzadny materac to nie jest jakis duzy wydatek, a ten twoj wlasnorecznie robiony tez moze pasc
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-12-2016, 16:12
ja mam mam materac za 35zl i smiga już drugi rok Smile)) lepiej coś innego wykombinować
13-12-2016, 12:31
Ja mam z JYSKA za 180zł i tez jest bardzo dobry Big Grin Ale samemu robić materac? Przecież to szalone Big Grin
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
20-02-2017, 09:23
Nie ma to jak materace hilding warszawa i okolice warto właśnie sobie zamówić dobry i solidny materac. To jest spoko sprawa warto sobie zmamówić taki materacyk.
19-06-2017, 11:48
Nie wiem, czy materace dmuchane to najlepszy wybór do sypialni... Ja czytałem o produktach wykonanych z pianki termoelastycznej Viscotherapy. Znajdziecie je w ofercie firmy ART-MEDIC ale podobno to genialna technologia, która „zapamiętuje” kształt i krzywizny naszego ciała. Dzięki temu, materac idealnie podpiera kręgosłup, zmniejsza napięcie mięśni i poprawia krążenie krwi. Następnego dnia budzimy się więc wypoczęci i bez dolegliwości bólowych. To bardzo dobry produkt!
20-06-2018, 07:59
Nie zapomnijcie kupić dobrego zabezpieczenia przed testowaniem materacy Smile Polecam zabezpieczenia z tej strony http://xn--wiat-prezerwatyw-nbd.pl/

MojeMieszkanie.ovh - aranżacje wnętrz
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości