Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mini giętarka do metalu.
01-08-2012, 02:39
Video Mini giętarka do metalu.
Projekt sprzed paru miesięcy, ale jakoś nie było natchnienia do zmontowania filmiku.
Mała giętarka do blachy, płaskowników, prętów itp. Wykonana w zasadzie głównie ze złomu i lewarka śrubowego o sile podnoszenia 4t. Giętarkę napędzam wiertarką, przez co jest dosyć szybka i wygodna :)

Zapraszam do obejrzenia - http://youtu.be/1DHQhQ21QF0

Moje projekty
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-08-2012, 10:06
RE: Mini giętarka do metalu.
Stary, no rewelacja!

Czyli to twój kanał na YT, już kiedyś trafiłem na twoje filmiki. Faje rzeczy robisz.

[Obrazek: 1013595477490e8d1ba3406.gif]...już trzeci raz docinam tą samą deskę i ciągle jest za krótka...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
17-02-2016, 20:57
Spoko opcja ja osobiście chciałem wykorzystać lewarek samochodowy i chyba będę musiał się za to wkońcu zabrać, bo przeważnie albo nacinam stal i później spawam albo czasem nagrzewam tigiem i piorę młotkiem Smile niemniej jednak propsy za stworzenie tej maszyny
28-09-2017, 12:53
Ja kupiłem giętarkę dźwigniową i bardzo mi to pomaga w pracy.
09-10-2017, 07:38 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-10-2017 07:38 przez Ewelin.)
No taka giętarka to dobra sprawa. Też zamierzam taką zakupić.

walkkings pierwsze buty
20-10-2017, 15:53
Ja metalowe rury wyginam giętarką dźwigniową, bez tego nie wiem jakbym to robił. Bardzo dobry sprzęt.
02-02-2018, 22:24
Ja co nie co poczytałam o giętarkach tutaj > http://ciecielaser.pl/giecie-cnc-rur-i-profili/ I myślę, że jeśli ktoś ma firmę to poza giętarką powinien pomyśleć też o sterowaniu pracą maszyny przy pomocy sterownika CNC, co pozwala przyspieszyć cykl gięcia. Giętarki takie pracują na zasadzie automatycznej i znajdują zastosowanie do seryjnej produkcji giętych elementów o złożonej komplikacji gięć. Mój tata planuje otworzyć nową firmę produkcyjną. Myślicie, że taki sprzęt to dobry pomysł ?
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości