Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czy decydować się na meble pod wymiar?
19-01-2017, 16:47
Czy decydować się na meble pod wymiar?
Witam Was serdecznie. Trafiłam na Wasze forum przypadkiem. Być może będziecie mogły coś mi doradzić. Chciałbym wyremontować sobie moje mieszkanie, które znajduje się w Warszawie. Potrzebuję teraz kogoś, kto doradzi mi na co wymienić wszystkie stare meble. Zastanawiam się, czy skorzystać z możliwości wykonania mebli na konkretne zamówienie. Czy waszym zdaniem meble "pod wymiar" opłaca się zamówić? Mam jeszcze jedno pytanie, może znacie kogoś, kto tanio projektuje meble? Będę wdzięczna za każdą pomoc.

usuwanie owłosienia na plecach
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-10-2017, 10:07
RE: Czy decydować się na meble pod wymiar?
W niektórych przypadkach meble na wymiar mogą być dobrym pomysłem, np. do małej kuchni, ale w większości przypadków lepiej wybrać gotowe meble - są po prostu tańsze. Dla oszczędności można wybrać używane meble, zwłaszcza do firmy, np. takie poleasingowe https://aukcje.efl.com.pl/AuctionList/Ma...enia/Meble - często są w świetnym stanie, a różnica w cenie w porównaniu do nowych spora.
19-10-2017, 10:23
Witam. Ja uważam, że warto zdecydować się na meble na wymiar. Sama jak będę urządzać nowe mieszkanko to takie meble wybiorę Wink
20-10-2017, 14:18
Tak naprawdę wszystko zależy od czyichś możliwości finansowych, ale jeśli ktoś ma spory budżet, to oczywiście dużo bardziej opłaca się zainwestować w meble na wymiar z przynajmniej kilku powodów. Na pewno ich jakość jest dużo wyższa, a do tego mogą być wykonane zgodnie z naszym życzeniem. Coś o tym w sumie wiem, bo sam miałem wykonywane meble na wymiar w krakowskiej firmie JOPP Design (dla zainteresowanych stronka http://joppdesign.com.pl/) i nawet nie ma co tutaj porównywać ich do zwykłego wyposażenia, choć oczywiście nie twierdzę, że jest to regułą. Co do mebli poleasingowych, to przed zakupem radziłbym się zastanowić kilka razy, bo z nimi to już w ogóle jest loteria. Rolleyes

"Gdy palec wskazuje niebo, tylko głupiec patrzy na palec."
20-10-2017, 19:19
Też mam taki dylemat. Otóż przeprowadzam się z Poznania do Białegostoku i kupuję nowe mieszkanie. Tylko, że musiałabym je sama umeblować. I też nie wiem,czy brać na wymiar czy jednak jakieś gotowce. Znalazłam w Internecie stronę https://www.biuroimeble.com.pl/ , jest to typowo białostocka firma, ma sporo dobrych opinii. Budżet, o którym wspominasz Mistrzu, mam dość duży, więc z tym nie będzie kłopotu. Wydaje mi się, ale nie wiem czy się nie mylę, że takie meble są solidniejsze. No i mogę je dopasować jak chcę.
21-10-2017, 12:26
Myślę, że póki co nie stać mnie na takie meble, ale gdyby były nieco tańsze - bardzo chętnie. W końcu mebli nie wymieniamy co parę lat.
21-10-2017, 19:12
Nie wiem, nie mam zielonego pojęcia, ja bym chyba spróbował się zdecydować.
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości