Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Malowanie czy tapetowanie
13-12-2017, 20:49
RE: Malowanie czy tapetowanie
według mnie lepsze jest malowanie, ładniej wygląda niż tapety ;d
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-12-2017, 17:45 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 14-12-2017 17:52 przez vlad.)
Kwestia gustu... Ja, jestem zwolennikiem malowania ścian. Nie lubię tapet, nie podobają mi się. Gdybyś podobnie jak ja, zdecydował się na pomalowanie pomieszczeń, zapoznaj się z rankingiem farb cieszących się najlepszą jakością: https://najlepszyranking.pl/ranking-farby-wewnetrzne
14-12-2017, 19:35
Kiedyś byłam zwolenniczką malowania, ale teraz zdecydowanie bardziej wolę tapetowanie. Wpadła mi w oko tapeta imitująca cegłę i postanowiłam, że zamiast kłaść prawdziwą cegłę, to kupię właśnie taką tapetę. Jest to duża oszczędność a efekt jest naprawdę genialny!
05-01-2018, 20:25
Jestem zdecydowanie za tapetowaniem, ale bardziej pod kątem fototapety, która unowocześni i sprawi, że mój salon będzie bardziej oryginalny. Czy ktoś słyszał, albo korzystał z tego sklepu http://mural24.pl/ ? Widziałam, że robią tapety w wysokiej jakości druku, dzięki czemu są trwałe i estetyczne. Szybko realizują zamówienie. Ma ktoś taką fototapete na ściane i może się pochwalić ?
24-02-2018, 14:01
ja tam wole malowanie, mam do tego sporo elementów które i tak musiałem malować farbą antykorozyjną https://farbyspecjalistyczne.pl/kategori...ykorozja/, więc szkoda było już bawić się w tapety

Wysoka góra zmęczy konia, nienawiść sama siebie zmęczy.
28-03-2018, 16:27
Możesz i tapetować i malować, to już zależy od Twojej wizji, ale jeśli chodzi np. o kuchnię, to ja większość bym wytapetował, bo wygląda to dużo lepiej. Fajne tapety do kuchni i chyba też łazienki znajdziesz na stronie https://innetapety.pl/tapety-do-kuchni-i-lazienki są one dostosowane do warunków, jakie w tych pomieszczeniach panują.
31-03-2018, 22:34
Nikt przecież nie broni, można próbować wszystkiego Smile Ale jeśli chodzi o mój gust to tapet bardzo nie lubię, zawsze stawiam na farby. W tym momencie na ścianach w większości pomieszczeń mam duluxa easycare i to najlepsza farba którą miałem do tej pory
02-04-2018, 15:08
malowanie daje lepszy efekt ale wiem po swoim mieszkaniu że są ściany tak nierówne że tylko tapetowanie wchodzi w grę
09-04-2018, 15:41
ale to żaden problem. wygładź ją masą szpachlową i po problemie. a jeśli ściany są nierówne w tym sensie że mają różne wymiary to tym bardziej tapetowanie odpada bo to będzie aż za mocno widoczne na łączeniach. jeśli byś pomalowała tym duluxem o którym wspomniałem to takie właśnie ubytki czy ryski na ścianie nie będą tak widoczne z tego względu że daje ona matowe wykończenie. w odróżnieniu od połyskliwych ukrywa dobrze wszelkie niedoskonałości powierzchni
09-04-2018, 17:57
Problem znany od lat, i tak naprawdę wciąż szuka sie odpowiedzi. Warto jednak korzystać ze sprawdzonych porad.

Może wszystkie smoki w naszym życiu są księżniczkami, które czekają, abyśmy choć raz postąpili pięknie i odważnie.
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości