Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Malowanie czy tapetowanie
20-10-2017, 14:52
RE: Malowanie czy tapetowanie
Ja jestem za malowaniem, dużo lepiej to wygląda, mi teraz tapetowanie w ogóle się nie podoba...

check this out
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-10-2017, 09:56
Też stoję przed tym wyborem, jednocześnie nie wiedząc , czy mam wziąć firmę czy samemu się męczyć. Przyznam szczerze, że nie chce mi się już. Moja to rok temu wymyśliła sobie malowanie i teraz znowu. Pomyślałem, żeby w tym roku zrobił to ktoś za mnie i porządniej. I może wtedy żona przestanie mi truć ;D . Kolega polecił mi malowanie z Warszawy - http://www.doskonalewnetrza.pl/cennik.html , a ja się chyba zdecyduję, widząc, jak u niego ładnie wymalowali salon i kuchnię. żadnych krzywizn, ani zacieków.. Kompletnie inaczej, jak ja maluję ;D . Co Wy sądzicie o tym pomyśle?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
21-10-2017, 12:31
Moim zdaniem zdecydowanie malowanie, nie wyobrażam sobie szczerze mówiąc tapety w dzisiejszych czasach. Gdybym chciał mieszkać w domu z PRLu to bym w ogóle remontu nie robił.
21-10-2017, 14:04
Prawda, że powstają coraz to nowsze i lepsze farby. Ja przy remoncie stawiałem na jakość i skład. Wybrałem tą hurtownie farb http://farbyspecjalistyczne.pl/
Są tam różne rodzaje, warto się zapoznać. Mi akurat potrzebne były farby przemysłowe. Je mogę polecić w 100%

Wysoka góra zmęczy konia, nienawiść sama siebie zmęczy.
22-10-2017, 23:35
zdecydowanie malowanie! tapetowanie nie jest już w modzie ://///
24-10-2017, 12:09
Nie ma czegoś takiego jak moda we własnym mieszkaniu do licha... Oo

24-10-2017, 17:15
Może spróbuj zebrać jak najwięcej informacji bezpośrednio u źródła ? Bo wtedy masz absolutną pewność że wszystko pójdzie tak jak powinno a nie że się natniesz z tego powodu że za mało poszperałeś w necie co i jak Tongue. W innym wypadku to po prostu wybierz coś co ma dobre opinie i tyle.

31-10-2017, 16:05
Też uważam, że we własnym mieszkaniu nie kieruję się modą, ale tym co się nam podoba i praktycznością. Ja jestem za malowaniem. Dla mnie jest to o wiele lepsze i praktyczniejsze rozwiązanie niż tapeta na ścianie. A wiecie, że najczęściej ściany maluje się farbą emulsyjną. Na http://www.top-cosmetics.pl/wlasciwosci-...ulsyjnych/ można dużo o niej przeczytać. Najmniej podobają mi się na ścianach fototapety, uważam je za rzecz, która szynko się nudzi, a na ścianie musi nadal być.
03-11-2017, 10:10 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-11-2017 12:09 przez knall.)
wiadomo, że najważniejsza jest przytulność i to by własciciel czuł się dobrze tam gdzie jest

excelente postagem para leitura
13-12-2017, 18:43
Zdecydowanie malowanie. Szybciej i łatwiej niż tapetowanie i jest większy wybór. Żona jak mnie zapędziła do castoramy to chyba z godzinę staliśmy przed regałem z duluxem tym od kolorów świata. Raj dla kobiet nie ma co
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości