Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jaka karma dla psa z wrażliwym żołądkiem?
12-01-2017, 12:57
Jaka karma dla psa z wrażliwym żołądkiem?
Czy któraś z Was kupowała karmę psu w podeszłym już wieku i z wrażliwym żołądkiem? Możecie coś polecić (najlepiej z ceną od razu)? W przyszłym tygodniu idę z nim do weterynarza, ale boję się, że wete poleci mi coś drogiego na czego sprzedaży sam zyska profity.

Blog zobacz
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-01-2017, 18:08
RE: Jaka karma dla psa z wrażliwym żołądkiem?
Ja bym jednak skorzystał z takiej wizyty u weterynarza, na pewno poda szeroki zakres możliwości.
18-05-2017, 13:07
(12-01-2017 12:57)jumbco1978 napisał(a):  Czy któraś z Was kupowała karmę psu w podeszłym już wieku i z wrażliwym żołądkiem? Możecie coś polecić (najlepiej z ceną od razu)? W przyszłym tygodniu idę z nim do weterynarza, ale boję się, że wete poleci mi coś drogiego na czego sprzedaży sam zyska profity.

Royal Canin. Karma nie jest taka tania, ale jedynie jak kupujesz ją w małych opakowaniach. Jesli kupujesz wieksze opakowanie to juz cena jest o wiele bardziej korzystna. Skład jest jeden z lepszych jeśli chodzi o karmy dla psów. Aktualnie karmię nią mojego psiaka, który ma rownież baredzo wrażliwy żołądek i problemy z watrobą. Jak zresztą poczytasz sobie na różnych forach to wiele osob poleca własnie ten rodzaj karmy.
Tutaj jest royal canin hepatic opinie - mozesz sobie poczytać jakie zdanie na temat karmy maja inni.
02-11-2017, 11:21
są karmy dla seniorów i jakies sensitive dla wrażliwych układów pokarmowych, poszukaj w sklepach w sieci

przejdź do tej witryny
27-11-2017, 02:00
Niestety nie jest łatwo znaleźć dobrą karmę w rozsądnej cenie. Raz kupiłam 1kg karmy z bardzo dobrym składem, za którą zapłaciłam 36 zł!! (myślałam, że to cena za cały worek Big Grin) Skład miała naprawdę dobry, ale mój pies różnicy raczej nie zauważył Tongue Polecam ten sklep https://www.naszezoo.pl/pl/c/Acana/75
27-11-2017, 13:11
Na wrażliwy żołądek zwierzaka dobry jest gotowany ryż.

29-11-2017, 14:40
Nie podawajcie tylko psu resztek ze stołu! Możecie zrobić mu krzywdę, a mi wręcz zakazał tego weterynarz. Psu trzeba podawać dobrej jakości karmę, zawierającą wysokiej klasy mięso. Ta spełania wszystkie normy: https://www.maxandmrau.pl/product-pol-709 i jest opracowana z myślą o psach z wrażliwymi jelitami (ma kompleks prebiotyków wpływających na mikroflorę bakteryjną).
12-01-2018, 17:18
Słyszałem, że najlepsza dla psa jest karma sucha, czy to prawda? W sklepie NaszeZoo.pl widziałem bardzo duży wybór, zastanawiam się czy nie zrobić tam zapasów. A jak jest z wami i waszymi zwierzakami, też kupujecie przez internet?
14-01-2018, 15:40
Najlepiej jakaś hipoalergiczna. Wybierz się z pieskiem do weterynarza, on pomoże ci dobrać odpowiednią
16-01-2018, 16:22
skonsultuj się z weterynarzem, ten ci na pewno doradzi co pies powinien jeść
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości