Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak zmusić partnera do sprzątania?
10-01-2017, 14:01
Jak zmusić partnera do sprzątania?
Macie jakieś skuteczne sposoby aby zmusić partnera do sprzątania? Moze to blahostka, ale nie wiem jak sobie z tym poradzić. Z moim chłopakiem mieszkam od 3 lat i na samym początku ( przyznaje się bez bicia ) to on prosił mnie abym tak nie bałaganiła, po prostu musiałam sie przyzwyczaić, ze teraz już nie mieszkam sama. Teraz wygląda to zupełnie inaczej. Ja zajmuje się wszystkimi obowiązkami w domu, sprzątam, odkurzam, myje, podlewam kwiatki i dbam o to aby niczego nie zabrakło ( np. pasty do zębów, żelu do mycia itp.). On natomiast przestał się tym interesować, a jak mowie aby posprzątał, to on twierdzi, że przecież jest czysto a widzę ze kłęby kurzu tarzają sie po podłodze. On nawet nie zauważy jak pod jego biurkiem leża jakieś papiery, albo nie wyrzuca pustych opakowań! Staram się nie denerwować i nie wywoływać kłótni, wiec mowie mu o tym na spokojnie. Przestałam nawet sprzątać na jakiś czas, ale było już tak brudno, że nie wytrzymałam. Proszę doradźcie mi jak sobie z tym radzić. Nie chcę, aby jego niechęć do sprzątania pogłębiała się coraz bardziej .

Wszystko o rumieniu i nie tylko
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-01-2017, 22:19
RE: Jak zmusić partnera do sprzątania?
Przestań po nim sprzątać. Zobaczysz, że to na niego podziała, jak zobaczy jaki robi syf, to go to zmobilizuje. Na początku to będzie bardzo dla Ciebie trudne.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości