Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak przygotować się do ciąży? :)
12-08-2018, 17:47
RE: Jak przygotować się do ciąży? :)
W ciąży od 4 miesiąca mniej więcej powinno się też smarować brzuch olejkiem bio oil żeby zapobiec rozstępom
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-08-2018, 16:30
Bardzo dużo przydatnych informacji na temat przygotowań, ale i samej ciąży macie na https://plodnosc.pl/ , nie wiem czy znacie? ja stale szukam tam odpowiedzi na nurtujące mnie pytania
23-09-2018, 12:13
Czy ktoś z was wykonywał test na ojcostwo? Już od dłuższego czasu zastanawiam się nad takim badaniem i uważam, że jest to jedyne, najrozsądniejsze wyjście z całej sytuacji. Do wykonania takiego testu wystarczy tylko jedna próbka, na przykład włosy, czy smoczek.
29-10-2018, 23:32 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 30-10-2018 19:11 przez Vista.)
Badanie DNA mozna nawet przeprowadzić w domu. Są strony gdzie mozna zagadać zupełnie anonimowo na czacie, gdzie odpowiedzą na wszystkie pytania. Krótko napiszę tylko, że można zamówić test, pobrać samemu próbkę i odesłać próbkę do badania. Cena jest całkiem przystępna.
08-11-2018, 18:43
Na pewno warto będzie przygotować sobie leki na różne dolegliwości które można brac podczas ciązy. Jednym z takich leków jest ziołowy środek leczniczy https://hemorend.pl Dzięki niemu zwalczysz często występujące hemoroidy podczas ciązy nie zagrażając dziecku ani sobie. Warto myśleć do przodu by później stresu nie było.
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości