Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mieszkania na sprzedaż
10-05-2017, 11:11
RE: Mieszkania na sprzedaż
Jeśli chodzi o Wrocław to mogę śmiało polecić mojdom: http://www.mojdom.com.pl/lokale-uzytkowe...r-drobnera - mają naprawdę przepiękną ofertę i mogę oglądać to godzinami. Może w przyszłości sama się też skuszę Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-05-2017, 14:36
mi się we Wrocławiu podoba konkretne osiedle - Nowe miasto Różanka, fajnie położone i z ciekawym pomysłem na rewitalizację starego młyna.
17-05-2017, 14:11
Hmmm... a w Poznaniu jakas kawalerke dosyc ladna ktos poleci?
28-05-2017, 18:04
Z kolei jeśli mowa o Górnym Śląsku, to by łatwo i wygodnie znaleźć odpowiednie mieszkanie, polecam kontakt z biurem nieruchomości nieruchomosci-bytom.pl . Kontaktują kupujących ze sprzedającymi, szukają dogodnych lokali, znajdują nabywców i sprawdzają też, czy umowa jest skonstruowana prawidłowo i czy sama nieruchomość nie posiada wad formalno-prawnych. Mają wiele lat doświadczenia na rynku inwestycji śląskich, więc warto im zaufać.
20-12-2017, 11:50
mieszkań się teraz zupełnie nie opłaca kupować

Schau auf diese Webseite
09-01-2018, 22:58
Ja polecam inwestowanie w nieruchomości jak mój mąż, Brał udział w dobrym szkoleniu na ten temat http://aiwn.pl/kurs Czy wiedzieliscie że na nieruchomościach można zarobić nawet 8 % wydanego budżetu w krótkim czasie podczas, gdy lokata da nam ledwie 2? Bardzo dobry sposób na zarobek który bardzo polecam. Ale najpierw stanowczo szkolenie!
10-01-2018, 10:58
Lokata to nie jest forma inwestowania tylko przy obecnych stopach procentowych jest to bardziej sposób walki z inflacją, więc porównywanie tych dwóch rzeczy jest zbyteczne
10-01-2018, 11:27
Bardzo chce zamieszkać w Gdańsku, ale nie wiem jaką dzielnice wybrać. Kiedyś ludzie narzekali na Morene, a teraz sobie ja chwalą a tutaj https://www.wyszukiwarkamieszkan.pl/dewe...nsk/morena widziałam, że ceny są bardzo przystępne. Wiem, że została puszczona linia tramwajowa w tamtym kierunku, ale nie wiem jak wygląda sprawa z autobusami nocnymi i tym jak często one jeżdżą. Ktoś z Was jest w stanie mi odpowiedzieć?
16-01-2018, 18:00
mam dobre mieszkanie na sprzedaż w okolicy Warszawy, jak ktoś chce to pisać na priv!
17-01-2018, 00:28
Dobrze jest rozeznać się w tego typu sprawach w Internecie. Moim zdaniem jest to naprawdę dość dobre rozwiązanie Smile

Są rzeczy, od których nie można uciec,jeśli nawet odejdzie się od nich bardzo daleko...
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości