Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
bóle podbrzusza - czy to groźne?
20-12-2016, 14:55
bóle podbrzusza - czy to groźne?
Witam Wszystkich,od jakiegoś czasu miewam ostre,mocne,ale krótkie bóle podbrzusza. Okres spóźnia mi się już miesiąc,jednak sprawdziłam już testem,że w ciązy nie jestem. Dodam,że 2 lata temu miałam zanik okresu na 6 miesięcy,przebyłam też ostre zapalenie przydatków oraz miewałam torbiele. Za każdym razem dostawałam leki na wywołanie oraz lekarz mi wciskał tab.antykoncepcyjne bo to ureguluje sprawę. Miałam badania w kierunku tarczycy,ale nic nie wykazały.. Bóle i zaniki powtarzają się co któryś cykl.. Czy ktoś miał może podobne objawy i postawiono mu lepszą diagnozę niż mnie?? Będe wdzięczna za pomoc..

rumień na twarzy
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-09-2017, 11:52
RE: bóle podbrzusza - czy to groźne?
Ja też tak czasem miałam i po prostu miałam nie regularny okres a bóle były tak jak by co miesiąc tego samego dnia i dodatkowo PMS a uwierz mi PMS potrafi uprzykrzyć życie. Ja mam raz na parę miesięcy, ale moja siostra co miesiąc i to naprawdę uciążliwy. Męczą ją wtedy bóle głowy i nie może spać w nocy. Ostatnio przyjechała do mnie po pracy i aż płakała, bo padała ze zmęczenia. Nie wiem jak jej pomóc. Czytałam na http://www.castagnus.pl/ o tabletkach na PMS, które podobno są bardzo skuteczne. Myślę, żeby może jej kupić. Czy któraś z Was stosuje i jest zadowolona?
29-09-2017, 09:08
Najlepiej udać się od razu do specjalisty, nigdy nie wiadomo co to będzie a najgorsze co mozna robić to leczenie się domowymi sposobami o których tak naprawdę zbyt dużo nigdy nie wiemy :/.

06-10-2017, 12:01
czasami mogą to być nerwowe bóle, ale zawsze warto sprawdzić

link do bloga
02-04-2018, 16:11
Jako mężczyzna nie mogłem mieć bóli menstruacyjnych, dlatego zainteresowałem się tym tematem. Udałem się do urologa, który zlecił mi badania i okazało się, że w nerkach mam kamienie. Chcąc postawić dobrą diagnozę, zdecydowałem że badania chemiczne przeprowadzę za pośrednictwem https://euksi.org/ , ponieważ instytut ten posiada pierwsza w europie metodę badań kamieni nerkowych, za pomocą spektroskopii w podczerwieni oraz dyfrakcji rentgenowskiej.
03-04-2018, 09:44
Jeśli Twój ból jest ostry, uporczywy i często powracający to może być coś poważnego, czego nie należy ignorować. Takie sprawy zawsze dobrze skonsultować z lekarzem lub ewentualnie przejrzeć ofertę sklepu Life+ i mentalnie przygotować się możliwą rehabilitację.
29-08-2018, 16:33
Koniecznie do ginekologa - takich bóli nie można lekceważyć, bo mogą być objawem wielu poważnych chorób, które tak jak u mnie przyczyniły się do problemów z zajściem w ciążę. Jednak walczę i jest szansa, że powiedzie się inseminacja , a co to to poczytajcie na stronie lepszej z klinik Polmedis.
24-09-2018, 15:45
Jeśli mogę zapytać, jesteś w ciąży? Jeśli tak, to nie powinnaś bagatelizować takich objawów. Tym bardziej, że poronienia coraz częściej występują u kobiet. Sama zamierzam wykonać pakiet badań genetycznych przed kolejnym planowaniem zajścia w ciążę.
02-10-2018, 13:27
Istnieją na rynku różne leki bez recepty, które można wypróbować na Twoją przypadłość. Nie musisz przecież od razu biec z tym problemem do lekarza. Zawsze znajdzie się jakieś alternatywne rozwiązanie.
15-10-2018, 11:36
Najlepiej iść do lekarza i zdiagnozowac przyczynę, też miałam koszmarne bóle prze miesiączką i straszny PMS a ginekolog doradziła mi tabletki antykoncepcyjne vines jako zabezpieczenie i lecznicze na te bóle i faktycznie teraz już nie mam z nimi problemu
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości