Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Demakijaż i skóra wrażliwa
09-12-2016, 15:25
Demakijaż i skóra wrażliwa
Jak sobie radzicie ze skórą wrażliwą i demakijażem? Mam koleżankę, która nawet boi się wykonywać makijażu bo wie, że zmywanie go będzie bolesne. Nie da się tego zrobić inaczej?

depilacja
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-05-2017, 14:47
RE: Demakijaż i skóra wrażliwa
Używam mleczko rumiankowe, ale jako płyn do mycia twarzy nigdy nie na wacik bo to strasznie podrażnia skórę.
this content
12-05-2017, 18:05
ja to demakijaż robię środkami z yves rocher, są naprawdę dla każdej skóry Smile Smile
14-05-2017, 20:43
W takim wypadku świetnym rozwiązaniem będzie olej kokosowy Smile Cudowny specyfik, który sprawdza się nie tylko w kuchni. M.in. świetnie zmywa makijaż, lepiej niż jakikolwiek płyn Smile
15-05-2017, 12:28
Moja dziewczyna ma podobny problem :/ dzięki wszystkim za rady, zobaczymy czy u niej zadziała coś z tego co poleciliście Smile
15-05-2017, 15:50
Ja też przekażę te rady mojej dziewczynie

18-12-2017, 10:52
naturalne olejki to faktycznie dobry pomysł

this page
16-03-2018, 21:35
Z tego co się orientuję, to jest duża gama produktów dla takiej cery w aptekach. Szukałyście tam? A zahaczając o temat kosmetyków, to moja żona zaczęła o siebie dbać. Walczy z nadwagą, pielęgnuje skórę.. Chciałbym jej w tym pomóc i pomyślałem, by kupić jej kosmetyki azjatyckie tej marki SKIN79. Koleżanki w pracy mówiły , że są one świetne i dzięki nim Azjatki mają takie piękne twarze. Czy sądzicie, że mogę jej je kupić w drogerii internetowej https://puderek.com.pl/157-azjatyckie-kosmetyki ? Czy raczej jej nie polecacie?
19-04-2018, 18:44
do demakijażu to warto używać kosmetyków, które także jedocześnie będą odpowiednio nawilżały naszą cerę. Ja się przekonałam do emulsji miceralnej cetaphil https://www.cetaphil.pl/82/cetaphil-em-do-mycia/ . Nie zawiera mydła ani innych drażniących substancji, i w końcu skończyły się moje problemy ze szczypiącymi oczami podczas demakijażu
29-04-2018, 18:43
Z tego, co wiem, to moja żona również musi uważać na makijaż i demakijaż, bo posiada kilka zmian łuszczycowych na twarzy i ma skórę wrażliwą. Nie wiem, jakich preparatów używa, ale wiem, że an łuszczycę używa dermokosmetyków Dr Michaels, bo sam ostatnio jej je zamawiałem.
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości