Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Portfel dla żony
06-12-2016, 00:21
Portfel dla żony
Witam Panowie majsterkowicze, szukam dla żony pewnego upominku - mianowicie skórzanego portfela(może pomyśli o mnie wydając pieniądze). Przeglądałem wiele ofert sklepów internetowych i spodobała mi się oferta tego http://e-mcklein.pl/pol_m_Galanteria-Sko...e-237.html. Znacie się na rzeczy więc może wy mi powiedzie o jakości tych produktów? producent gwarantuje solidne wykonanie
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-12-2016, 18:43
RE: Portfel dla żony
Myślę, że taki portfel na pewno będzie dobrej jakości, skórzane portfele ostatnio są na topie jeśli chodzi o prezenty.

przechowywanie żywności
07-12-2016, 23:00
Portfel dla zony to świetny pomysł, kobiety lubią takie rzeczy Smile
15-12-2016, 20:35
No lubią lubią Smile Trzeba tylko gust znać a z tym już czasem jest cienko.

Cień jest w każdym z nas. I wszędzie, na każdym kroku, zawsze, gdy stajemy przed jakimś wyborem, musimy go zabić.
20-12-2016, 15:32
Też myślałem o portfelu, ale ostatecznie zdecyduję się chyba na taki komplet pościeli, bo właśnie jesteśmy po remoncie sypialni i kompleksowej wymianie mebli Big Grin
21-12-2016, 14:07
Portfel to wg mnie bardzo praktyczny prezent. Można go kupić bez okazji. Natomiast na jakąś szczególną okazję wolałabym dostać coś bardziej osobistego - bieliznę lub biżuterię.
10-10-2017, 12:35
Pamiętajcie że nigdy nie daje się w prezencie pustego portfela. Musi tam się znaleźć symboliczna złotówka. A że moja żona ze złotówki by się nie ucieszyła, to wolę jej wybrać coś z tej propozycji http://protime24.pl/aar_m_Paski-i-branso...-4179.html Wybór pasków do zegarków z rożnych tworzyw w różnych kolorach. A że żona jakimś cudem bardzo niszczy paski to ten prezent jej się spodoba. A mnie wyjdzie sporo taniej.
11-10-2017, 18:42
Może coś a'la krokodyl ( ale nie prawdziwy ) ? Taka faktura zawsze się ślicznie sprawdza do portfela i nadaje mu niepowtarzalny styl.

20-10-2017, 09:46
ja wolałabym klasykę, gładki i ze skóry

mp3 converter
20-10-2017, 10:48
koniecznie pamiętaj o tym aby do portfela dokupić takie etui na karty zbliżeniowe http://allegro.pl/etui-antykradziezowe-n...53419.html Smile Dzięku temu masz pewność że nikt nie załatwi karty twojej żony cz też twojej na odległość dobrym czytnikiem. Sama karta w portfelu narażona jest na zczytanie jej, wystarczy naprawdę dobry czytnik do kart, jak w sklepach tyle że ze wzmocnionym zasięgiem.
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości