Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Programowanie
09-01-2018, 13:07
RE: Programowanie
Dobrym językiem programowania dla początkujących jest Ruby. Polecam zacząć właśnie od niego naukę.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-01-2018, 17:30
W internecie można znaleźć wiele darmowych kursów i webinar-ów dla osób zaczynających przygodę z programowaniem. Zdecydowanie polecam od tego zacząć.

budki parkingowe
22-01-2018, 18:19
Powiecie mi coś więcej na temat tego programowania? To to samo co tworzenie systemów? Pytam, ponieważ moja bliska znajoma ma firmę i chce w niej wykorzystać system http://www.primesoft.pl/ , który tam pozwala lepiej zarządzać dokumentami. Tak się zastanawiamy właśnie, czy wprowadzenie systemu z zewnątrz może zagrażać danym klientów? Czy możemy się tym nie martwić?
26-01-2018, 13:34
Programowanie dotyczy różnych rzeczy np. budowania stron internetowych, opracowywania aplikacji na urządzenia mobilne. Wykorzystań programowania jest na prawdę bardzo wiele.
04-02-2018, 11:15
Warto jest zostać programistą, ponieważ taka praca jest przyszłościowa. Obecnie taki zawód jest bardzo pożądany na rynku pracy.
04-04-2018, 20:34
A co myślicie o kursie programowania? Jest to chyba najlepsza opcja, aby wszystkiego się nauczyć. Widziałem gdzieś na Facebooku reklamę tej szkoły https://kodologia.pl/szkola-programowania/bialystok Może ktoś z Was korzystał? Bo to chyba jedna z najlepszych propozycji.
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości