Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wyroby hutnicze nierdzewne
02-12-2016, 01:34
Wyroby hutnicze nierdzewne
Jeżeli poszukujesz stali nierdzewnych, które posiadają dużo lepsze własności mechaniczne w stosunku do zwykłych kwasówek i nie wymagają dodatkowej obróbki cieplnej to polecam zapoznać się z ofertą firmy Virgamet. Posiadają w ofercie gatunki 1.4162, 1.4362, 1.4462, 1.4460, 1.4410, 1.4501. Asortyment duplex'ów to tylko jedna z podgrup dostępnych materiałów tej firmy.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-03-2017, 23:47
RE: Wyroby hutnicze nierdzewne
Ja mogę polecić wyroby stalowe z tej firmy: http://linstar.eu mają znacznie większy asortyment niż ten podany przez autora tematu, sporo różnych rodzajów cięcia (od plazmy przez gilotynę, aż do wody) ceny z mojego doświadczenia naprawdę konkurencyjne
17-03-2017, 20:30
Jeśli chodzi o stal to polecam kontakt z firmą https://virgamet.pl/ z Koło koło Poznania. Współpracuje z nimi w temacie stali kotłowej i zawsze jestem zadowolony. Firma posiada niezbędne certyfikaty które są ważne.
13-09-2017, 14:55
Moja firma przerabia dużą ilość tego typu produktów i współpracowałem już z wieloma dostawcami, w tym polskimi jak i zagranicznymi. Aktualnie od dłuższego czasu przyjmujemy dostawy od Linstar - chodzi głównie o pręty stalowe oraz płaskowniki i zawsze wszystko było idealnej jakości a dostawy regularne. Więc cóż, mogę ich polecić jako sprawdzonego dostawcę.
24-10-2017, 11:44
Bardzo ciekawe a czy ceny też mają dobre?

25-10-2017, 20:20
Asortyment duplex'ów to tylko jedna z podgrup dostępnych materiałów tej firmy.

Retio.pl
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
01-08-2018, 15:41
Interesują mnie wyroby hutnicze warszawa Może ktoś z Was ma jakiś namiar na wyroby hutnicze Warszawa? Dajcie koniecznie znać, bo już poszukuję od jakiegoś czasu. Wyroby hutnicze Warszawa są mi potrzebne do mojego małego projektu. Nie chciałbym zdradzać żadnych szczegółowych informacji, dopóki wszystko nie będzie pewne.
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości