Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Z jakich maszyn korzystacie?
29-04-2019, 13:00
RE: Z jakich maszyn korzystacie?
Z maszyn to raczej nie korzystam ale z elektronarzedzi juz tak. W domu zawsze jest spooro do zrobienia wiec wiertarka czy wkretarka to sprzet, bez którego nie wyporbazam sobie domowego warsztatu. Glownie mam sprzet z ryobi bo jest w dobrej cenie i jakosciowo też bardzo fajny. Poza tym jest prosty w obsłudze Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-05-2019, 21:55
Moze ktos z Was bedzie bardziej zorientowany w kwestii wyboru sprzetu do zadan ciezkich jakim jest w moim przypadku podnosnik teleskopoy spalinowy? Mam w planach rozwiniecie swojej dzialalnosci o zupelnie nowe uslugi tylko pozostaje rozegrac to jakos sensownie. Nie wiem jeszcze konkretnie jak duze bedzie na to zapotrzebowanie, wstepnie mam kilku chetnych klientow juz w sumie dogadanych jesli chodzi warunki. Dlatego tez kupowac sprzetu raczej nie chce, bardziej zalezaloby mi na jego wypozyczeniu. Pytanie jest nastepujace jaki producent ma najbardziej niezawodne maszyny? Przegladalem kilku wiekszy i najwieksze zaufanie wzbudzila we mnie oferta JLG - https://jlg.com.pl/kategoria-produktu/po...spalinowe/ Na rynku dzialaja juz od kilkudziesieciu lat wiec doswiadczenia zapewne im nie brakuje. Napiszcie co o tym sadzicie. Pozdrawiam
20-05-2019, 09:29
w mojej suszarni niezdbędny jest https://wentsystem.com/product-pol-922-O...H-752.html - potrafi wyciągnąć mi nawet 20-25 litrów wody dziennie, dzięki czemu dużo szybciej schnie mi drzewo.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
14-06-2019, 10:54
Jesli chodzi o firmę to z reguły korzysta się z profesjonalnych narzędzi oraz urządzeń. Na niektórych liniach produkcyjnych niezbędne sa odpowiednio czułe urządzenia pomiarowe jak np analizator biogazu. Taką aparaturę oferuje firma Industa. To specjaliści od urządzeń pomiarowych. Firma działa na rynku od wielu lat, dzięki czemu oferuje swoim klientom najlepsze i najnowocześniejsze rozwiązania.
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości