Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Z jakich maszyn korzystacie?
25-09-2012, 15:25
RE: Z jakich maszyn korzystacie?
ok, dzięki za potwierdzenie. Mam tylko jeszcze jedno jedyne pytanie: Czyli te maszyny format4 z cnc są tylko produkowane przez Felder, czy są też inne firmy, które produkują te maszyny? Huh
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-09-2012, 08:01
maszyny format 4 sa tak jakby podgrupa feldera, moznapowiedziec ze naleza razem do jednej "sieci", a cnc mozesz miec tez w maszynach innych firm. przy czym przyznam, ze u feldera(format 4) fonkcjonuje to naprawde dobrze.nie wiem jak w innych, bo jednak sa to ogromne i tez kosztowne maszyny, wiec lepiej inwestowac w porzadna firme.
29-10-2012, 14:56
no z tym się akurat z tobą zgodzę, bo taka maszyna to wiadomo, duży wydatek, ale lepiej wydać raz porządnie i byś potem całkowicie zadowolonym, niż kupić tanioszkę i potem żałować, bo ciągle się coś psuje. W najgorszym wypadku jeszcze zwinie się sprzedawca i nic nie ma z gwarancji. W sumie nawet nie wiem, czy na chińszczyzne ma sie gwarancje? Bo na felder raczej tak, co nie? Huh
06-11-2012, 20:44
W sumie nawet nie wiem, czy na chińszczyzne ma sie gwarancje? Bo na felder raczej tak, co nie? Huh
[/quote]
co rozumiesz pod slowem gwarancja??mowimy o maszynach wielkich, drogich i ciezkich Smile
jako takiej gwarancji felder nie ma, ale jak cos sie zepsuje, czy cos, to maja serwis.wiekszosc czesci dostepne sa u nich od reki, reszte zamawiaja bardzo szybko z Austrii.
ale mysle ze to jest taka dobra jakosc, ze raczej nie bedziesz potrezebowal tego wsyzstkiego
przy maszynach zwanych chinszczyzna nie gwarantowalbym nic Smile
07-11-2012, 15:28
oczywiście, że na felder jest gwarancja, to przecież porządna firma. Nie ma co porównywać z jakimiś lewymi firmami. Zresztą te maszyny są sprawdzone, więc chyba nawet nie musisz ich reklamować Blush
08-11-2012, 09:29
nie reklamuje, staram sie pomoc
a no i z drugiej strony, ciesze sie ze tez uwazasz ze ich jakosci nie trzeba reklamowac, ach zebywszyscy moi wspolpracownicy czy inwestorzy byli tego zdania... Smile
01-10-2013, 15:10
Oj - pantero - współpracowników trzeba sobie umieć wychować , niestety Wink zresztą wspomniałem o chińszczyźnie z przymróżeniem oka, bo przecież gdzie się nie ruszysz wszędzie towar z Chin,na całe szczęcie Felder jest firmą austriacką,więc i jakość jest najlepsza z możliwych. Z pewnością też te maszyny nie należą do najtańszych, ale jeśli ktoś się decyduje na coś lepszego,to tylko należy inwestowań w dobre firmy.
23-04-2015, 06:42
ja niedawno zaopatrzyłem sie w szczotki do postarzania drewna w polishstyl. Robią kawał dobrej roboty Shy
01-09-2015, 12:08
Jeżeli ktoś z Was korzysta z tokarek, czy też frezarek. To mogę Wam polecić dobrą firmę, która sprzedaje bardzo dobre oprogramowania właśnie do tych maszyn. Chodzi mi o http://www.edgecam.pl gdzie na pewno znajdziecie profesjonalnie oprogramowanie CAM, generowanie kodu NC. Jeżeli potrzebujecie takiej firmy, to wydaje mi się, że ta jest odpowiednia.
25-09-2015, 20:44
Jeżeli ktoś z Was planuje kupić strug elektryczny, zachęcam do zapoznania się z poradnikiem budujesz.pl - http://www.budujesz.pl/wiadomosc/jak-wyb...yczny/172/ - znajdziecie tam praktyczne informacje dotyczące wyboru mocy urządzenia, jego dodatkowych funkcji oraz alternatyw dla strugarki.
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości