Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Z jakich maszyn korzystacie?
30-06-2012, 08:16
RE: Z jakich maszyn korzystacie?
Mamy jeden (no góra dwa) tytuły prasy dla majsterkowiczów, o gazetach dla profesjonalistów nie wspomnę. Pożyczam regularnie od kolegi magazyn dla stolarzy wydawany w Stanach. A u nas...Oprócz ogólnobudowlanych typu Murator nie ma absolutnie nic wartego uwagi...Sad

No to juz jest smutne, ze nawet gazety trzeba sprowadzac z USA Smile Dobrze ze istnieja forum takie jak to, gdzie mozna wymienic sie uwagami.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-06-2012, 08:21
Hammer, to bardzo dobra inwestycja, moj ojciec kiedys zainwestowal w taka i nie zalowal. Sa solidne, dlugo trzymaja, oczywiscie przy odpowiedniej "pielegnacji", ale to wszystko Ci juz w punkcie sprzedazy wyjasnia. Maja bardzo dobry serwis z tego co pamietam i jak masz pytanie, to piszesz, dzwonisz lub jedziesz i po problemie Smile
04-07-2012, 13:36
no właśnie też to słyszałem i dlatego chyba się na nią zdecydujemy. A jaką ma twój ojciec, jeżeli mogę spytać i gdzie ją zamówił?
05-07-2012, 08:25
Moj ojciec ma taka prosta, jedna z najprostysz Hammera, nie wiem czy znasz, to nalezy do firmy Felder bodajze. a kupil ja bezposrednio u ich przedstawiciela, najlatwiej,najtaniej, wszystko w pakiecie Smile ijest bardzo zadowlonoy
05-07-2012, 14:53
Ja dorzucę od siebie, że bardzo dobre obrabiarki robi też SCM (są w Poznaniu, a dokładnie w Suchym Lesie).

"chinka udająca austiaczkę" - np. Bernardo ;-)

http://www.PanFleks.pl - niezależny blog dla majsterkowiczów.
Testy narzędzi, projekty i porady.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
07-07-2012, 13:24
zainteresowala mnie ta manta. to jakies bardziej profesjonalne czy jak?
09-07-2012, 16:01
jaka manta? A co do Scm to ich szczerze powiedziawszy nie znam, co oczywiście nic nie musi znaczyć. Czy one są jakościowo porównywalne z hammerem czy felderem? W sumie jaka to różnica między Felder a Hammer? Huh
09-07-2012, 20:49
no wlasnie, co to jest to SCM???Jeszcze nigdy sie nie spotkalem.
a co do Hammera i Felder to trudno mowic o roznicach, bo Hammer to tak jakby podfirma, podmarka Felder. Hammer to raczej mniejsze maszyny, niezbyt skomplikowane w obsludze, no i cenowo dosc tansze. Nieznaczy to jednak ze gorsze, bo mimo wszystko nalezy to porzadnej firmySmile tylko po prostu zalezy do czego potrzebujesz, jesli jakies nieksomplikowane, ale wysoko jakosciowe zajecia, to jak najbardziej sie nadaje Hammer
25-07-2012, 15:00
Ach ok, no ale jak jest różnica w cenie to i też pewnie w możliwościach, jakie taka maszyna nam daje, żeby wyszedł dany produkt, że tak powiem. Dziwi mnie tylko, że tu zostały wymienione tylko te trzy maszyny, felder, hammer i scs. Przecież w Polsce jest o wiele więcej wyboru, czy nie? Czy reszta to chińszczyzna? Huh
26-07-2012, 08:35
No wiesz jak dobra jakosc maszyny, to tez dobry produkt wychodzi.tak to juz jest
w sumie chyba nie jest az taki wielki wybor obrabiarek do drewna w Polsce, a Felder i Hammer to raczej wieksza czesc tego rynku, maja naprawde wielki wybor i nawet dopasuja Ci maszyne do twoich potrzeb. a to SCM to niestety nie wiem, bo nie znam
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości