Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Szukam bramy garażowej
28-09-2016, 14:44
Szukam bramy garażowej
Cześć. Jak w temacie - szukam jakichś porządnych bram garażowych. Czy dalibyście radę mi coś polecić w tym temacie? Znalazłem tutaj ciekawe segmentowe bramy garażowe http://www.bramfurt.pl/?od=bramy_garazowe_segmentowe. Co o tym sądzicie?

Z chwilą kiedy zaczniesz robić to czego naprawdę pragniesz, zaczynasz zupełnie inne życie
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-01-2017, 21:54
RE: Szukam bramy garażowej
Brama garażowa firmy Hormann z pewną automatyką. Trochę pewnie kosztuje, ale myślę, że warto zainwestować.
16-01-2017, 17:41
Bramy garażowe ma też w ofercie Nice http://www.nice.pl/ . Oprócz tego oczywiście automatykę do nich. Ja się zastanawiam nad kupnem bramy wjazdowej tej firmy, tylko nie mogę się zdecydować, czy skrzydłową czy przesuwną...
26-01-2017, 21:32
Witam

Tak jak przedmówcy polecam bramy Hormann, w firmie gdzie pracowałem działały bez zarzutu, a były użytkowane bardzo często.

Ewentualnie możesz sobie zamówić bramę garażową w jakimś dobrym warsztacie ślusarski i wtedy masz bramę taką jak Ci się marzy, tylko cena......
29-04-2017, 15:33
Zgadzam się z poprzednikami co do Hormanna, bardzo dobra marka. My będziemy wkrótce zamawiać te garażowe bramy białystok z W.awruka. Jeszcze tylko pozostała kwestia czy wziąć segmentowe czy uchylne
01-05-2017, 13:55
Mam pytanie, co myślicie o bramach automatycznych? Chcę sobie zamontować nową bramę w garazu, tylko nie wiem czy odrazu kupować z automatem czy automat osobno
04-05-2017, 10:35
Czy taką bramę można podłączyć do inteligentnego domu? Jeżeli tak to jakie bramy spełniają wymagania?

czekolady do fontann
09-05-2017, 11:38
(04-05-2017 10:35)Siqus27 napisał(a):  Czy taką bramę można podłączyć do inteligentnego domu? Jeżeli tak to jakie bramy spełniają wymagania?

A z czym masz problem ?
01-12-2017, 11:44
Jesli chcie zainwestować w elganckie i solidne bramy garażowe, polecam zwrócić się do firmy https://www.nice.pl/kategoria/bramy-garazowe . Bardzo podoba mi się ich model Premium, będą połączeniem klasycznego i nowoczesnego wzronictwa. To produkt z segmentów z blachy stalowej, ocynkowanej i powlekanej poliestrem. Piękna sprawa. Sprawdźcie koniecznie!
09-12-2017, 18:03
A może lepiej zostawić ten temat jakiemuś specjaliście? Moim zdaniem bardzo często bardzo dobrze się to sprawdza Smile

Muszę się nauczyć nie tylko zapominać, ale także wybaczać.
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości