Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
W którym banku założyć konto dla studenta
20-08-2016, 10:35
W którym banku założyć konto dla studenta
Wprawdzie banków w Polsce jest co najmniej kilkadziesiąt i niemal wszystkie mają w swoich ofertach rachunki studenckie. Zastanawiam się jednak jak to jest z tym w praktyce? Czy rzeczywiście są darmowe? Czy jakość usług dorównuje tradycyjnym kontom?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-08-2016, 10:50
RE: W którym banku założyć konto dla studenta
Pod względem jakości konta studenckie nie różnią się zasadniczo niczym szczególnym od kont indywidualnych. Konta studenckie to jest to samo co konta indywidualne, tylko zwykle koszta usług są niższe, lub odpowiednio pomniejszone, aby nie generowały zbyt dużej ilości kosztów.
Polecam zapoznać się z tym rankingiem kont studenckich: http://www.konto-studenckie.pl/porownani...nckich.php masz tam dokładnie wyjaśnione, co gdzie i za ile.
30-08-2016, 15:00
Pko BP ma ofertę Konto dla młodych. Specjalnie z myślą o młodych ludziach, bo jest tylko do 26 roku życia. Prowadzenie konta za darmo+wypłaty z różnych bankomatów.

Polecam ten zakład produkcji kotłów c.o, który mieści się w pleszewie
08-09-2016, 21:47
Popatrz po rankingach i zaloz tam gdzie najmniej Cie skroja na kase Wink
03-10-2016, 09:27
Jak student i konto w banku to tylko i wyłącznie PKO. Jest tam świetna oferta dla młodych, za prowadzenie konta i pobieranie pieniędzy z banku nie płacimy nic. Konto jest dla osob do 26 lat. Sama mam tam konto i jestem z tego powodu szczęśliwa. Wszystko bez jakich kolwiek problemow, jak najbardziej polecam Wink

Majsterkowanie to moja pasja !! Łączmy się < 3
[/code]mp tent
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
09-10-2016, 11:42
Też polecam konto ipko dla młodych, jest korzystne dla studentów, w dodatku nie ma dodatkowych opłat do bankomatów nie będące pko.

suszarka na bieliznę
26-11-2016, 19:06
Ja polecam mBank, też korzystne oferty, zero dodatkowych i ukrytych opłat. I wart uwagi jest całkiem dobry system informatyczny, który pozwala na załatwienie wielu bankowych spraw poprzez Internet.

przechowywanie żywności
07-12-2016, 07:33
Jest wiele kont dedykowanych studentom. Nie różnią się jednak bardzo często od typowego konta. Tak wieć nie wiem czy jest sens szukać tutaj KONIECZNIE konta studenckiego.

Najlepiej zerknij sobie na porównanie kont osobistych:
postawnaswoim.pl

Z racji tego,ze jest wiele kont, ktore są darmowe . Jak na przykład:
nest bank
idea bank
ing bank śląski
09-12-2016, 16:50
Polecam mbank, w którym możesz potem zostać. Konto jest darmowe we wszystkich standardowych opcjach, z których najczęściej się korzysta, więc nie widzę potrzeby dodatkowego kombinowania z kontem dla studenta.
15-12-2016, 19:42 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 15-12-2016 19:42 przez pable.)
Uważam podobnie, że nie musisz szukać konta typowo studenckiego. Wystarczy znaleźć tanie w prowadzeniu. Nie będziesz później musiał go zmieniać na rachunek osobisty. Gdyż większość z takich kont studenckich jest darmowych do osiągnięcia przez użytkownika 26 roku życia. Później trzeba zmienić konto na zwykłe, bo mogą pojawić się wysokie prowizje. Wiem, że nie każdemu chce się szukać takiego konta.

Jednak warto przejrzeć samodzielnie tabelę opłat i prowizji. Ewentualnie zdać się na doświadczenie i wiedzę kogoś kto ma się na tym zna. Sam wiedząc to i szukając go zdecydowałem, że konto mbank ma na tyle ciekawe że warto o nim wspomnieć. Moim zdaniem to bardzo dobra opcja na osobisty rachunek oszczędnościowo rozliczeniowy dla studenta. Na Twoim miejscu założył bym właśnie ekonto w mbanku, które ma pozytywne opinie wśród klientów.
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości