Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Leczenie zębów
10-08-2016, 12:24
Leczenie zębów
Witam, niebawem czeka mnie leczenie kanałowe. Wiele osób mnie straszy, że zabieg ten bardzo boli i nie ukrywam, że trochę mnie to przeraża. Na czym dokładnie polega leczenie kanałowe zębów i jak długo taki zabieg trwa?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-08-2016, 11:41
RE: Leczenie zębów
Zobacz sobie tutaj. Ja przed leczeniem kanałowym wszystko dokładnie doczytałem. Jakby co zadzwoń i zapytaj. Nie ukrywam, że leczenie kanałowe faktycznie może boleć, ale większość zależy od stomatologa.
12-08-2016, 10:41
Wiesz boleć trochę może, no ale zrobić coś z tym trzeba Smile
Ja też miałem taki zabieg i nie jest to nic co bym chętie powtórzył, no ale bez przesady.
12-08-2016, 13:23
Dzięki za słowa otuchy, mam nadzieję, że jakoś to przetrwam Smile pozdrawiam Smile
26-11-2016, 18:28
Da się to przeżyć, borowanie trochę boli, kanałowe to chwilowe znieczulenie, ale one działa krótko. A tak to można przetrwać.

dywaniki łazienkowe
23-06-2017, 13:41
Jeśli znajdziesz dobry gabinet to nie ma się czego bać. Moja znajoma chodzi do NewDent Clinic to profesjonalny gabinet stomatologiczny w mieście Poznań. Tam leczą zęby bezboleśnie. Pracują specjaliści z różnych dziedzin stomatologii, posiadający wieloletnie doświadczenie zdobywane w renomowanych polskich i zagranicznych placówkach dentystycznych. Ona jest zadowolona i nawet sobie wybieliła zęby wyglądają rewelacyjnie
17-07-2017, 04:15
Warto zwrócić uwagę ceny jak się idzie do stomatologa. Wbrew pozorom nawet w obrębie jednej dzielnicy miasta mogą być niesamowite różnice cenowe. Ja zawsze wpisuję w google ceny różnych zabiegów, żeby porównać oferty, np.: implanty kraków ceny i w ten sposób decyduję do kogo się udam, a kogo jednak ominę.
18-07-2017, 12:57
nawet jak trochę boli trzeba to przezwyciężyć bo zdrowie jest najważniejsze

Discover More
25-09-2017, 13:17
Jeżeli chodzi o leczenie zębów, to korzystam tylko z usług specjalistycznych gabinetów stomatologicznych jak Ultimed.com.pl. Musiałem ostatnio przejść przez skomplikowany zabieg stomatologiczny i zgłosiłem się do wymienionego gabinetu. Wszystko przebiegło profesjonalnie w sposób skuteczny i bez bólu. Jeżeli chodzi o moją opinię, to jest ona jak najbardziej pozytywna.
09-10-2017, 10:29
teraz są tak skuteczne znieczulenia, że myślę że nie ma się czego obawiać

jej komentarz jest tutaj
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości