Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jakie prezenty dajecie swoim kobietom
26-09-2016, 09:24
RE: Jakie prezenty dajecie swoim kobietom
Kwiaty - kwiaty sprawiają przyjemność, kiedy są dodatkiem do prezentu lub dawane są bez okazji (bez okazji są najmilszym prezentem). Dawanie samych kwiatów z jakiejś okazji (rocznica, urodziny) oznacza "nie mam pomysłu co Ci dać, to masz ten wiecheć, żeby nie było, że nic nie dostałaś"
Słodycze - jak wiadomo 90% kobiet jest na permanentnej diecie odchudzającej, toteż słodycze nie zawsze są prezentem taktownym. Podobnie jak kwiaty, mogą być dodatkiem, ale są wyjątki. Takim wyjątkiem jest prezent dla kobiety, którą wypada obdarować a nie znamy jej kompletnie - np. podczas pierwszego spotkania z matką swojej dziewczyny, matce można wręczyć kwiaty i czekoladki. Niemniej dobrze jest się upewnić, czy akurat kobieta nie jest cukrzykiem.

Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodź. Jeśli nie umiesz chodzić, czołgaj się. Ale bez względu na wszystko – posuwaj się naprzód
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-09-2016, 13:26
Osobiście mogę dać wam kilka fajnych pomysłów na zrobienie świetniej niespodzianki dla waszej ukochanej !! Ogólnie mówiąc kobiety kochają kwiatki czy dobre czekoladki Big Grin heheh to bardziej standardowe rozwiązanie ale z mojego kobiecego punktu widzenia zawsze umila dzień kobiecie Wink dodatkowo możecie podarować jej ulubione perfumy albo nawet jakąś biżuterie ^^ innyś świetnym wyjściem jest wywołanie waszego wspólnego zdjęcia wstawienie go do ozdobnej ramki. Kiedy nie znasz gustu swojej wybranki zawsze możesz wybrać się z nią na zakupy i zaplacic za pare rzeczy które ona sobie wybierze Smile

Majsterkowanie to moja pasja !! Łączmy się < 3
[/code]mp tent
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
19-10-2016, 16:57
Jako kobieta mogę napisać, że fajnym i oryginalnym pomysłem byłoby też zorganizowanie jakiegoś ciekawego wyjazdu Smile Np. objazd po kilku europejskich miastach i kosztowanie lokalnych smakołyków http://publicrelations.pl/kulinarna-przy...ch-europy/ . Można by np. jechać samochodem kempingowym.
20-10-2016, 10:03
najchętniej otrzymuje rzeczy związane z moim hobby, biżuterię, kosmetyki

plexi antyrefleksyjna
26-10-2016, 21:31
moim prezentem ostatnio dla mojej kobiety była wizyta u kosmetyczki http://goldeneye.com.pl/
Moja żona bardzo ja lubi, więc powiedziałem jej,że ma iść sobie na czyszczenie twarzy oraz zrobić śliczny makijaż wieczorowy Smile Smile
27-10-2016, 13:29
jest wiele pomysłów na prezenty dla kobiet ale trzeba je dopasowywać do upodobań naszej lubej Wink

gwintowniki ręczne
29-10-2016, 17:11
biżuteria i perfumy, jak oczywiście zna się jej gust w temacie, a jak mam wątpliwości to dla bezpieczeństwa po prostu biorę Ją na zakupy
31-10-2016, 13:22
Pudełko na biżuterię to dobry pomysł jako dodatek do prezentu z biżuterią.

pojemnik na szczoteczki
deska do prasowania
13-11-2016, 22:25
Ja mam naprawdę chyba jakie inne wymagania, bo mój mąż kupił mi coś takiego https://jazdamarzen.pl/ Byłam zachwycona. Cały dzien sobie wariowaliśmy i lansowaliśmy po mieście. To był jeden z piękniejszych dni w moim życiu. Wiem, że nie wszystkie kobiety się tym interesują, ale bądźmy szczere. Też lubimy sobie poszaleć.
15-11-2016, 08:42
Standard zawsze się sprawdza - kwiaty, czekoladki albo jakieś kosmetyki czy dobre perfumy. Moja żona używa takich http://www.amway.pl/product/119004,antic...-for-women jak widzę, że jej się kończą to wtedy zamawiam i na zbliżające się okazje są jak znalazł. A nawet daje bez okazji. Kobiety bardzo cenią takie gesty panowie.
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości