Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Lodowa ściana/stół
18-07-2016, 08:42 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 28-07-2016 07:47 przez Jeży.)
Lodowa ściana/stół
Cześć,

ostatnio wpadłem na pomysł "ochłodzenia" sobie mieszkanie. Pomysł wygląda następująco:

narożniki aluminiowe
przysłowiowe sreberko
Grube szkło, najlepiej o fakturze falistej.
Paski led.

Chciałbym zespawać ze sobą narożniki aluminiowe w Sześcian. Do środka z każdej strony wsadzić szkło, pod to paski led, a następnie pomarszczyć sreberko i zakleić każdą ścianę od środka tak, abyśmy mieli szkło,led,sreberko patrząc od zewnątrz.
Elektryk ze mnie marny, dlatego chciałbym się spytać jakie białe paski led polecacie. Warto kupić jakieś tanie, czy może lepiej dołożyć parę złotych i mieć święty spokój?

Efekt końcowy:

Chciałbym się pochwalić swoim dziełem. Postanowiłem wypełnić całą ścianę "kostkami lodu"

Jeżeli ktoś chciałby powtórzyć mój projekt, to z chęcią pomogę. Rzeczy, które wykorzystałem miałem w domu i myślę, że są łatwo dostępne. Jeżeli chodzi o taśmę led, nad którą rozmyślałem to zdecydowałem się na średnią półkę cenową i daje radę. Jakby ktoś chciał osiągnąć taki sam efekt to podrzucam
linkhttp://www.neoled.com.pl/zestaw_tasma_30..._ip63.html

Załączone pliki Miniatury

Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-10-2016, 13:52
RE: Lodowa ściana/stół
No i gdzie efekt? Dawaj, dawaj. Próbuję się nastroić na własne majsterkowanie, które czeka mnie niedługo...
15-09-2017, 13:19
RE: Lodowa ściana/stół
Bardzo interesujący projekt, który z pewnością godny jest uwagi
aromatyczne zioła w doniczce
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości