Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Angielski
13-05-2012, 13:02
Question Angielski
Czesc. Wybieram sie na wakacje za granice oaby troche popracowac. Branza wykonczeniowa, moze jakies drobne roboty naprawcze.
Mam pytanie: jak to jest z tym angielskim. Czy to co mialem w szkole wystarczy? Ma ktos jakies doswiadczenie?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-05-2012, 13:24
RE: Angielski
Mój wuja i dwóch kuzynów wyjechało do Anglii pracować w stolarni znając kilka słów i jakoś sobie poradzili więc jeśli ty miałeś go w szkole to zapewne coś tam umiesz więcej. Trochę tam popracuje i podłapiesz języka myślę, że sobie poradzisz znając podstawy ze szkoły.

[Obrazek: 1013595477490e8d1ba3406.gif]...już trzeci raz docinam tą samą deskę i ciągle jest za krótka...
13-05-2012, 21:04
Bez słownictwa specjalistycznego raczej się nie obędzie. W szkole nie uczą takich rzeczy, ale zawsze jakoś się dogadasz. Smile

Grafika 2D, Modele 3D twoich projektów, Projektowanie stron WWW oraz programowanie aplikacji web
13-05-2012, 21:15
Photo RE: Angielski
Cytat:Bez słownictwa specjalistycznego raczej się nie obędzie.

Wystarczy mówić wolniej i głośniej no i oczywiście dużo gestykulować rękoma i z każdym się dogadasz Smile

[Obrazek: 1013595477490e8d1ba3406.gif]...już trzeci raz docinam tą samą deskę i ciągle jest za krótka...
13-05-2012, 22:09
Angielskiego zawsze warto się uczyć. Polecam poszukać serii audycji radiowych "BBC English" i sobie posłuchać w wolnym czasie. Najlepiej uczy się przez praktykę, ale dobre są też filmy (nawet z napisami po polsku na początek zamiast lektora, choć lepsze będą napisy po angielsku), artykuły i podcasty po angielsku. Tutaj coś dla elektroników - http://www.theamphour.com
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
14-05-2012, 12:43
Z podstawowym angielskim będzie ciężko- ale da się! Znam kilka takich przypadków. A może wybierz się na jakiś szybki kurs prowadzony metodą Callana?

online project management Zarządzanie Projektami
16-05-2012, 20:02
Dzieki Wam wszystkim za pomoc! Bardzo to motywuje do dzialaniaSmile
Chyba rzeczywiscie poszukam jakiegos dobrego kursu czy cos. Bo gdy sie ucze sam to jakos brakuje mi systematycznosci. No i nie wiem jak to sobie wszystko rozplanowac. Moze Callana... ale wygooglowalem w miedzy czasie tez cos takiego: http://www.angielskidlafachowcow.pl ale pisze tam, ze glownie dla Wroclawia i okolic.
Zobaczymy co z tego wyniknie. Pozdrawiam i jeszcze raz dziekiSmile
22-06-2012, 14:28
na pewno starczy :-). Znam w Anglii dużo Polaków, którzy dopiero tam nauczyli się języka. Ale oczywiście dobrze umieć się chociaż trochę porozumieć :-). Powodzenia!
18-05-2013, 15:45
Niezależnie gdzie sie pracuje, powinno sie znac choc podstawy jezyka, bez tego raczej trudno. Pozatym pracodawcy zle na to patrzą
18-05-2013, 21:46
No racja .Teraz jak się jedzie do innych krajów to bardzo pomocne jest znanie języka angielskiego i nie trzeba umieć wszystkiego.Przynajmniej podstawy np.: główe słówka , Present Simple itd. !
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości