Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Taśmy led
31-05-2016, 09:19
Taśmy led
Koleżanki i Koledzy!
Przyszedł do mnie znajomy z pytaniem nt. instalacji LED. Potrzebuje tego władować kilkaset metrów, więc to nie przelewki i kasy sporo pójdzie.

Przekalkulowaliśmy instalację z taśmy LED 12V i 230V. Jak się okazalo 230V wychodzi zdecydowanie taniej ze względu na niższy koszt zasilania. Poza tym - wygodniejsze połączenia, bo są gotowe rozwiązania do dokładnego izolowania od warunków atmosferycznych (podobno można nawet kłaść pod wodą, ale tego robić nie będziemy).

I tu pytanie - czy macie doświadczenie z taśmami LED 230V? Jak się Wam sprawuje?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
31-05-2016, 11:10
RE: Taśmy led
Ja aktualnie mam takie taśmy i jestem zadowolony. Również miałem pewne wątpliwości i dopytałem sie o to kilku specjalistów w tym zakresie ale nie ma żadnych przeciwwskazań.

Najlepiej byłoby doradzić się konkretnie w sklepie z taśmami led. Pracuja w nich ludzie, ktorzy znają sie na rzeczy tka wiec powinni Ci doradzić co wybrać. Jakiś czas temu zamawiałem sobie takie:
https://www.perfektmarket.com.pl/tasma-l...etr-id-424

Chłopaki znają się tam na rzeczy. Skontaktuj się z nimi. Powinni Ci doradzić co wybrać.
23-07-2016, 21:28
Mam pytanie dotyczące taśm LED. czym się kierować przy ich wyborze? czy ich montaż jest trudny?
17-08-2016, 21:04
Zwróć uwagę na to jaką mają elastyczność, ja kupiłem taniej jakości ledy i podczas rozwijania potrafiły mi się złamać.
29-08-2016, 11:17
Jak szukacie dobrej jakości LEDów, to możecie zerknąć do tego producenta http://www.klusdesign.pl Naprawdę warto Smile
03-10-2016, 12:36
Taśmy, moduły, żarówki LED jak również różne części elektroniczne, moduły i akcesoria znalazłem na stronie http://micros.com.pl/ polecam warto zapoznać się z ofertą sklepu Wink
24-10-2016, 19:55
jakie polecasz do łazienki? Czym się kierować przy wyborze taśm led, jakie muszą spełniać wymogi by je używać w łazience?

damski zegarek sportowy
02-11-2016, 21:10
Witam, do łazienki najlepiej ledy 12V w powłoce żelowej IP65. Trzeba wcześniej przemyśleć gdzie schować zasilacz. Poza tym nie ma nic trudnego w montarzu. Polecam specjalne końcówki do łączenia taśm led, oraz końcówki z wyprowadzonymi przewodami. Nic cie trzeba wtedy lutować. Polecam też aluminiowe profile z szybką do ledów, super sprawa, do podświetlania praktycznie wszystkiego. Półki, meble kuchenne,szafy, schody do kartongipsu też
19-12-2016, 16:16
Ja mam i jestem zadowolonaSmile Użyłam ich w łazience oraz na wystawie w sklepie. Mogę z czystym sumieniem polecić!
15-03-2019, 00:37
Ja myślę, że najlepiej byłoby odwiedzić hurtownie amper.pl . Z tego co wiem to tam można kupić przykładowo żarówki LED wysokiej jakości i w najniższej cenie. Jeszcze nie przeglądałam ich ofertę. Jednak niedługo będę kupować do zakupionych lamp żarówki LED i na pewno tam zerknę.
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości