Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Prace na wysokościach
07-03-2016, 14:31
Prace na wysokościach
Jak musicie coś zrobić na większej wysokości to nie ma sensu kombinować samemu albo kupować coś, co się więcej nie przyda. Można wypożyczyć sprzęt - podnośniki łódź.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-09-2016, 17:51
RE: Prace na wysokościach
Dokładnie, lepiej wypożyczyć podnośnik. Ja ostatnio wypożyczałem podnośnik nożycowy genie GS2046 - sprzęcior świetny, a za wypozyczenie na dzień czasu wcale dużo nie zapłaciłem.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
24-10-2016, 11:19
W pewnych sytuacjach warto, żeby prace na wysokościach były odpowiednio zabezpieczone. Nie mówię tu koniecznie o korzystaniu z podnośnika, ale na przykład osoby wykonujące prace naprawcze instalacji elektrycznych czy myjące okna muszą posiadać odpowiednią asekurację. Znajomy chwalił ostatnio liny PPF z muntech24, które w jego firmie są wykorzystywane do zabezpieczania pracowników. Wytrzymałość absolutnie bez zarzutu, a wiadomo, że w takich tematach nie można iść na żadne kompromisy jakościowe.
29-09-2017, 09:46
trzeba zrobić odpowiednie badania

link do strony
30-03-2018, 11:38
Szczególnie gdy prace na wysokości prowadzimy sporadycznie bądź jednorazowo warto wypożyczyć sprzęt. Samemu się tak ostatnio ratowałem, wypożyczyłem podnośnik z firmy http://www.suwalski.com.pl/ i wyszło mi to bardzo opłacalnie, następnym razem też się zdecyduję.
18-06-2018, 10:46
My mamy podnośniki, szef w zeszłym roku kupił dwa, ale nie jesteśmy zadowoleni z usług serwisu, jak się okazało, jedna usterka dwukrotnie musiała być naprawiana, a i tak sprzęt nie jest całkowicie sprawny, dlatego uważajcie na to, gdzie kupujecie. Teraz nic nam nie pozostało, jak znaleźć innego serwisanta. Szef coś wspominał o firmie Bozer bozer.pl, zobaczymy, może z nimi nawiążemy współpracę.
26-07-2018, 12:03
Można też wynająć firmę, która specjalizuje się w takich kwestiach jak prace na wysokościach. Polecam zapoznać się bliżej z ofertą firmy Grel-Max: http://www.grel-max.pl/. Myślę, że to może być całkiem dobry wybór. Panowie mają odpowiedni sprzęt i znają się na rzeczy.
13-03-2019, 20:29
Prace na wysokościach to też mycie okien dlatego dobrze, że są firmy, które w swojej ofercie mają mycie okien alpinistyczne warszawa , robią to fachowo i dokładnie. Akurat do mnie należało wynajęcie tego typu firmy, postawiłem na Rope Expert i dobrze zrobiłem.
06-05-2019, 08:44
Wszelkie prace na wysokościach powinny być wykonywane przez osoby odpowiedzialne i posiadające odpowiednie uprawnienia. Kolejna sprawa to również odpowiedni sprzęt bez którego nie można wykonać wielu prac na wysokościach. Bardzo często przydatny jest podnośnik koszowy, który wypożyczyć można nawet na godziny.
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości