Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Prace na wysokościach
07-03-2016, 14:31
Prace na wysokościach
Jak musicie coś zrobić na większej wysokości to nie ma sensu kombinować samemu albo kupować coś, co się więcej nie przyda. Można wypożyczyć sprzęt - podnośniki łódź.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-09-2016, 17:51
RE: Prace na wysokościach
Dokładnie, lepiej wypożyczyć podnośnik. Ja ostatnio wypożyczałem podnośnik nożycowy genie GS2046 - sprzęcior świetny, a za wypozyczenie na dzień czasu wcale dużo nie zapłaciłem.
24-10-2016, 11:19
W pewnych sytuacjach warto, żeby prace na wysokościach były odpowiednio zabezpieczone. Nie mówię tu koniecznie o korzystaniu z podnośnika, ale na przykład osoby wykonujące prace naprawcze instalacji elektrycznych czy myjące okna muszą posiadać odpowiednią asekurację. Znajomy chwalił ostatnio liny PPF z muntech24, które w jego firmie są wykorzystywane do zabezpieczania pracowników. Wytrzymałość absolutnie bez zarzutu, a wiadomo, że w takich tematach nie można iść na żadne kompromisy jakościowe.
29-09-2017, 09:46
trzeba zrobić odpowiednie badania

link do strony
30-03-2018, 11:38
Szczególnie gdy prace na wysokości prowadzimy sporadycznie bądź jednorazowo warto wypożyczyć sprzęt. Samemu się tak ostatnio ratowałem, wypożyczyłem podnośnik z firmy http://www.suwalski.com.pl/ i wyszło mi to bardzo opłacalnie, następnym razem też się zdecyduję.
18-06-2018, 10:46
My mamy podnośniki, szef w zeszłym roku kupił dwa, ale nie jesteśmy zadowoleni z usług serwisu, jak się okazało, jedna usterka dwukrotnie musiała być naprawiana, a i tak sprzęt nie jest całkowicie sprawny, dlatego uważajcie na to, gdzie kupujecie. Teraz nic nam nie pozostało, jak znaleźć innego serwisanta. Szef coś wspominał o firmie Bozer bozer.pl, zobaczymy, może z nimi nawiążemy współpracę.
26-07-2018, 12:03
Można też wynająć firmę, która specjalizuje się w takich kwestiach jak prace na wysokościach. Polecam zapoznać się bliżej z ofertą firmy Grel-Max: http://www.grel-max.pl/. Myślę, że to może być całkiem dobry wybór. Panowie mają odpowiedni sprzęt i znają się na rzeczy.
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości