Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ogrzewanie warsztatu
07-03-2016, 08:00
Ogrzewanie warsztatu
Ja swoją hale ogrzewam piecem nadmuchowym na olej przepalony 17-33 KW i jestem z niego zadowolony. Wcześniej miałem też piec nadmuchowy ale o mocy 8-17 KW to musze stwierdzić ze byl to niewypal. Bral tyle samo oleju a ogrzewal tyle co nic.

A wy czym grzejecie?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-03-2016, 09:29
RE: Ogrzewanie warsztatu
Ja jakiś czas temu montowałem ogrzewanie i zdecydowałem się na instalację gazową. Na początku brałem również pod uwagę instalację elektryczną ale wiele osób mi to odradziło z uwagi na to,że generuje duże koszta.
Gaz dostarcza mi firma Amerigas:
http://www.amerigas.pl/pl/gaz-dla-biznes...wania.html ( która zresztą pomogła mi w dobraniu odpowiedniej instalacji).

Jest to wygodne, koszta nie są wysokie. Wcześniej miałem w warsztacie ogrzewanie węglowe ale gaz jest zdecydowanie mniej problematyczny.
16-03-2016, 15:26
Mój mąż też używa pieca, ale nie wiem czy to będzie taka sama zasada działania ;P
06-05-2016, 12:21
Big Grin RE: Ogrzewanie warsztatu
Ja w warsztacie mam taką nagrzewnicę powietrza i w zupełności mi starcza. Kolejny sezon sprawdza się bez zarzutów. [Obrazek: 2]
26-07-2016, 15:02
A my mamy u siebie ogrzewanie gazowe i jesteśmy zadowoleni. Nasi znajomi odradzali nam tego typu ogrzewanie, bo uważali, że jest ono bardzo drogie, ale moi rodzice od bardzo dawna ogrzewają swój dość duży dom gazem i także są zadowoleni. Z gazem trzeba umieć się obchodzić, bo jeśli będziemy go często włączać, to wtedy zużyjemy go znacznie więcej. Poza tym bardzo istotną sprawą jest odpowiedni dostawca gazu. My zamawiamy gaz tu http://www.cryogas.pl/ , bo jest najtaniej.
20-08-2016, 14:28
Wyglądają dość interesująco te propozycje Smile Dzięki wielkie za wszystkie porady Smile

profesjonalne kursy językowe Łódź
02-09-2016, 13:38
Również dziękuję. Muszę także pomyśleć o takiej nagrzewnicy.
03-04-2017, 10:50
Z tego, co się orientuję, to najlepszym sposobem na ogrzewanie hal, budynków przemysłowych itp. jest zamontowanie nagrzewnicy gazowych, np. https://www.immergas.pl/Produkty,2703/NA...ICE_GAZOWE . Ta firma ma w ofercie nagrzewnicę kondensacyjną. To pozwala na mniejsze i bardziej efektywne zużycie gazu.
03-04-2017, 14:27
Mój mały kącik majterkowicza ogrzewam piecykiem gazowym. Jak na obecne zimy w naszym kraju w zupełności wystarcza.
05-04-2017, 12:25
U nas dogrzewaliśmy piecykiem gazowym na butlę,ale sporadycznie w blaszaku zimą coś robimy.
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości