Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Lampa do pokoju dziecka
26-02-2016, 16:28
Lampa do pokoju dziecka
Cześć.

Czy jesteście w stanie doradzić mi jakieś sprawdzone lampy wiszące dla dzieci? Co myślicie o tych z oferty? Są one warte uwagi? Z góry wielkie dzięki Smile

You know some men just can't hold their arsenic.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-03-2016, 13:30
RE: Lampa do pokoju dziecka
Ja mam u syna w pokoju taką lampę http://www.lampy.pl/Okragla-dziecieca-la...30-cm.html
jest naprawdę warta polecenia (tak mi się przynajmniej wydaje).
Syn jest malutki, ma 3 latka, więc nie potrzebuje jakiegoś większego oświetlenia przy np. odrabianiu lekcji, a taką lampę można włączyć o każdej porze dnia i nocy, nawet gdy dziecko śpi, bez obawy, że dziecko się obudzi, lub będzie raziło go w oczy Smile
15-08-2016, 20:08
Wiesz co najlepiej kupować takie o prostych kształtach, ale z ciekawym printem na niej. Takie widziałam u nich http://lampy-kinkiety-oswietlenie.dom.pl w dość przystępnych cenach. Myślę, że tam na pewno znajdziesz coś fajnego dla dziecka. Jeżeli to starsze dziecko fajnie by było pokazać mu kilka modeli, które cenowo i wyglądowo wam odpowiadają no, a dziecko wybierze jedną z wielu, która wam się podobała Smile Takie rozwiązania są najlepsze według mnie Smile
16-08-2016, 15:00
Świetny design tylko czy da się nakleić na plafon naklejki? Mój brat chce coś takiego kupić tylko że z superbohaterami.
24-08-2017, 23:00
Tak generalnie produktów oświetleniowych, przeznaczonych do pokojów dziecięcych na naszym rynku znajdziemy wiele. Moja siedmiolatka jednak z niechęcią patrzy już na bajkowe motywy, a dużo chętniej widziałaby u siebie takie oświetlenie jak lampy Ramko . Mnie osobiście takie produkty także bardzo się podobają, głównie ze względu na nowoczesną formę. A co Wy o nich sądzicie?
25-08-2017, 10:53
A może lampa w kształcie kuli? Chyba na mlamp mają lampę Fancy, która wygląda jak lekki obłok chmury, moim zdaniem to całkiem ciekawy pomysł dla małego dziecka. Dla nieco większego wstawiłabym lampę wiszącą typu Bird, bo dzieci są dość ciekawe świata, a ona może rozbudzić dodatkowo ich wyobraźnie Smile
26-08-2017, 08:21
Z znacie może jakieś strony i portale lub blogi które by w jakiś konkretny sposób robiły jakiś spis/opis wszystkiego z tej tematyki ? Najlepiej jeszcze żeby robił to ktoś kto zna temat. Bo czasem właśnie nie wiadomo co wybrać a wystarczyłoby mieć coś takiego pod ręką.

26-08-2017, 18:32
a może coś w stylu takich plafonów jak ma philips https://www.philips.pl/c-m-li/oswietleni...lafony-led ? Mnie się one bardzo podobają i są ledowe, więc oszczędne
27-08-2017, 01:50
najlepsze są takie przylegające do ściany, żeby dziecko niczym w nie nie rzuciło i nie strąciło (mój Antoś rozbił wiszącą kulę swoimi klockami)
27-08-2017, 11:22
Dopasuj ją do tego co Twój dzieciak lubi/może lubić Smile.

Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości