Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sklep z artykułami stolarskimi oraz tapicerskimi
16-02-2016, 19:23
Sklep z artykułami stolarskimi oraz tapicerskimi
Witam mam zamiar otworzyć sklep z artykułami stolarskimi oraz tapicerskimi i chciałbym się dowiedzieć co wy kupujecie najczęściej do swoich warsztatów i zakładów, co chcielibyście aby taki sklep zawierał i czy dużym udogodnieniem było by dla was jeśli taki sklep posiadał by opcje dowozu towaru do klienta przy większym zamówieniu. Chciałbym dodać że sklep będzie posiadał stronę internetową za pośrednictwem której będzie można składać zamówienia oraz będzie też możliwa wysyłka kurierem. Pozdrawiam
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-06-2017, 10:11
RE: Sklep z artykułami stolarskimi oraz tapicerskimi
Dpbre elekronarzedzia i pneumatykę, sztyfciarki, gwoździarki, szlifierki, narzędzia kompozytowe. DObre japońskie, tajwańskie marki. Najlepiej, gdybyś mial sprzęt na magazynie, którego inni nie maja i na który u innuch trzeba czekać.
03-08-2017, 09:49
Jeśli szukasz narzędzi stolarskich to zajrzyj tam gdzie mąż kupował ostatnio kątownik stolarski https://www.adriatech.pl/371-katowniki-stolarskie , tam jest duży wybór profesjonalnych narzędzi
22-12-2017, 21:08
Ja z ostatnich zakupów to zamawiałem sobie materiały polerskie producenta Martinno Abrasives Ogólnie wydaje mi się że takich narzędzi się często używa i to całkiem niezły pomysł na biznes.
18-06-2018, 16:22
Mój brat posiada sklep z tej samej branży. Wysyła często towar do Niemiec, więc musiał wybrać odpowiednie usługi kurierskie. Jedyna solidna firma naszym zdaniem to tani kurier zagranica https://www.flypak.pl/ . Tylko ich oferta jest godna uwagi. Brat nigdy na nich nie narzekał, ponieważ przesyłki zawsze docierają na czas i w jednym kawałku. Poza tym można im zaufać, bo współpracują z innymi uznanymi na rynku przewoźnikami takimi jak np. UPS, DHL czy DPD.
27-06-2018, 18:53
(18-06-2018 16:22)benek napisał(a):  Mój brat posiada sklep z tej samej branży. Wysyła często towar do Niemiec, więc musiał wybrać odpowiednie usługi kurierskie. Jedyna solidna firma naszym zdaniem to tani kurier zagranica. Tylko ich oferta jest godna uwagi. Brat nigdy na nich nie narzekał, ponieważ przesyłki zawsze docierają na czas i w jednym kawałku. Poza tym można im zaufać, bo współpracują z innymi uznanymi na rynku przewoźnikami takimi jak np. UPS, DHL czy DPD.

Niech Twój brat zacznie korzystać z oferty brokerów - nie pożałuje :-). Ze swojej strony mogę polecić Sendit. Od jakiegoś roku nadaję przy jego pomocy przesyłki i wszystko działa bez zarzutu.
02-09-2018, 08:35
A mój brat, który jest stolarzem i ma swoją firmę widziałam, że kupował tutaj https://sklepstolarza.pl wszelkie artykułu typu stópki, prowadnice, oświetlenie do mebli. Bardzo często z tego co zauważyłam robi tam zakupy. Myślę, że mają tam dobrej jakości produkty, bo wiem że on jest wybredny i do swojej też pracy podchodzi profesjonalnie.
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości