Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zakup sportowych butów
17-01-2016, 12:55
Zakup sportowych butów
Widziałem,że w sklepach są nawet niezłe wyprzedaże. Jakiej marki sportowe buty byście polecili? Na co warto jest zwrócić uwage przy wyborze > Nie chcę kupować w sezonie bo widziałem,że obecnie ceny są dość niskie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-01-2016, 12:23
RE: Zakup sportowych butów
Ja kupilem sobie buty na wiosnę na początku stycznia jak dopiero co zaczęły się wyprzedaże. Wprawdzie były wtedy trochę mniejsze promocje ale większy wybór rozmiarów. Sam noszę 43 czyli bardzo popularny tak więć ciężko jest mi znaleźć coś pod koniec wyprzedaży. Możesz sobie zajrzeć do supersklepu w sieci:
http://supersklep.pl/adidas

Maja tam sporo modeli Adidasa.Zamawialem właśnie tam, może coś Ci się jeszcze uda dorwać.Adidas ma solidne buty. Mam kilka ich par oraz są dobrze wykonane.
20-01-2016, 19:05
Ja z mojej strony też polecę buty adidas. Używam dosyć intensywnie i w różnych warunkach jednak zmieniam tylko z powodów zwykłego zniszczenia, nie miałem jeszcze wady producenta. Raz kupiłem z pumy za chyba 300zł, po 2 miesiącach się rozkleiły a gwarancja nie została uznana.
21-01-2016, 23:36
A ja mam sentyment do NIKE :-) kiedyś dużo PUMY kupowałem ale odkad zaczęły mi pękać to przestałem (Puma Ferrari pękły mi 2x)
29-01-2016, 11:54
Witam. W sklepach sportów zawsze można coś znaleźć. Ja polecam Berg czy dare2b. To takie modele trekingowe.
02-02-2016, 20:43 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-02-2016 21:30 przez a.wolanczykk.)
Jak mam polecać sportowe buty, to tylko nike! Są bardzo wytrzymałe, lekkie, nie poci się w nich noga. Nadają się praktycznie do wszystkiego, ja używam butów nike do codziennego chodzenia oraz na siłownię. Jak dla mnie sa one niezniszczalne, chyba, że ktoś bardzo je nie szanuje, to wtedy posłużą wam na krócej.

Venneker.pl - skup tuczników na terenie całego kraju. Salon Iva - endermologia
01-08-2016, 19:14
zobacz sobie w Bikershop, mają tam duży wybór obuwia do biegania, na rower . Same najlepsze marki w dobrych cenach http://www.bikershop.pl/
01-09-2016, 15:06
polecam sklep Bikershop, mają tam tez dużo wyprzedaży a markowe obuwie, odzież czy sprzęt sportowy . Warto. Mnie się czesto zdarza tam cś zamówić http://www.bikershop.pl/
06-09-2016, 08:11
Zależy czy to buty takie do chodzenia czy do uprawiania sportu. Często są wyprzedaże w sklepach internetowych, ale też np stacjonarnie w intersporcie itd.

Architektura wnętrz Poznań
15-09-2016, 13:32
Też szukam sklepu w którym kupię niedrogie i fajne buty sportowe, co polecacie?
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości