Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jaki piec centralnego ogrzewania?
21-12-2015, 12:46
Jaki piec centralnego ogrzewania?
Potrzebuje rady. Jaki najlepiej kupić piec co do ogrzania domu 150 m2. Radzą, że najlepiej z podajnikiem. Ale jakiej firmy. Proszę o pomoc.

SEO Link Building - Mama Marketing
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-01-2016, 11:40
RE: Jaki piec centralnego ogrzewania?
Masz wiele możliwości - zależy do zasobności portfela...
Ja do tej pory miałem zwykły piec węglowy, ale teraz zamierzam kupić piec z podajnikiem - w wysokiej klasie energetycznej przynajmniej 4 lub 5. Wiem że będzie trochę droższy ale przy dużej sprawności to się opłaci. Jak masz cieńszy portfel, albo może jesteś właścicielem lasu to dobrym rozwiązaniem jest kocioł na drewno. Nie podaje producentów - ale poszukaj kogoś kto jest blisko.

Zadodowo to pomagam uzyskać dotacje unijne dla firm
18-01-2016, 12:09
Lepiej mi powiedzcie czy na taki piec warto zamawiać jakieś tabliczki informacyjne z instrukcją obsługi jak tutaj? taka tablica chyba będzie solidna prawda?
18-01-2016, 23:23
Po co tabliczka?Zanim obcykałem kocioł c.o. spisałem nastawy na kartce i powiesiłem na ścianie.
Co do firmy radzę przejrzeć ofertę DEFRO,jeżeli na jakości a nie cenie bardziej zależy.
29-01-2016, 12:05
Takie sprawy trzeba przedyskutować ze sprzedawcą w sklepie zajmującym się CO/CW i kolektorami słonecznymi. On najlepiej doradzi.
12-10-2016, 11:19 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-10-2016 11:20 przez Romek79.)
Z piecami c.o jest różnie.Czasem warto popytać znajomych,bo są ludzie którzy sami robią solidne piece z grubej blachy i sprzedają.Te ze sklepów często mają cienką blachę i przez to krótki żywot,a gwarancja jest tylko na spaw.
19-07-2018, 14:41
Ja polecam piec na eko-groszek, 5 generacji, mam taki od roku i wydajność jest naprawdę dobra. Kupiłem w Metalvicie bo mieli konkurencyjną cenę i cieszę się że ich wybrałem, obsługę mają super.
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości