Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
problem z komputerem pomocy!!
10-12-2014, 00:31
RE: problem z komputerem pomocy!!
Wydaje mi się że masz zawirusowanego kompa jakimś szitem. Ja ostatnio na stronie swapster.pl znalazłem fajnego taniego antywirusa, a na domiar złego nie miałem kasy to się zamieniłem z gościem na jakąś tam starszą Fife 2012 która się kurzyła na regale. Super sprawa, powystawiałem tam więcej swoich rzeczy - jak się okazuje można też wystawiać różne usługi, nie tylko rzeczy. A że naprawiam komputery to bajka, teraz czasami ktoś dzwoni i lecimy z tematem ! Pozdrawiam !
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-03-2015, 13:01
To jak było mówione msconfig i powyrzucać śmieci, scan antywirusem. Ewentualnie sprawdzić w procesach, czy jakiś nie wykorzystuje zbyt dużo procesora i sprawdzić to.

You’ll learn, as you get older, that rules are made to be broken
17-03-2016, 15:02
Zobacz co się uruchamia na autostarcie(msconfig). Następnie usuń niepożądane programy z autostartu i odinstaluj niepotrzebne apki.

Wysoka góra zmęczy konia, nienawiść sama siebie zmęczy.
20-11-2017, 16:49
Jeśli ktoś chciałby zmienić swój dotychczasowy komputer ja polecam ta ofertę http://leasinglaptopa.pl/ProductDetails?...4C0367F5F1 Można tam zakupić nowoczesny notebook z doskonałym wyświetlaczem i silniejsze podświetlenie i większy kontrast . Do tego istnieje możliwość leasingu ,więc nie trzeba wykładać od razu całej gotówki ,na koniec można dokonać wykupu i mieć go na własność .
08-12-2017, 13:04
Mam problem z komputerem, pomoże ktoś? Gdy, komputer załączony jest przez dwie-trzy godziny, to bardzo głośno zaczyna coś wyć, czy wiecie może co to może być?
08-01-2018, 12:17
Najprawdopodobniej masz strasznie zakurzony wentylator. Spróbuj otworzyć obudowę i przeczyścić.
29-01-2018, 10:55
Jeśli jesteś z Torunia to skontaktuj się z Comacom'em. Moim zdaniem najlepsza firma informatyczna w Toruniu. Oni Ci pomogą to profesjonaliści w 100%
29-01-2018, 13:50
Może czas kupić nowy sprzęt? Ostatnio widziałam bardzo fajne komputery stacjonarne, między innymi taki model: Lenovo IdeaCentre Y720 Cube-15ISH 90H2002SPB W10H i5-7400/8GB/1T+128GB/GTX1080. Ma bardzo dobre parametry, a do tego świetnie prezentuje się wizualnie. Myślę, że to będzie dobry wybór.
30-01-2018, 10:42
Polecam przeskanować komputer takim programem jak Malwarebytes Anti Malware na obecność szkodliwego oprogramowania. Dobry w działaniu jest też Hijack This.
04-02-2018, 11:17
To wszystko wygląda mi na zawirusowanie komputera. Warto jest też usunąć zbędne programy z systemu, jak również procesy systemowe, które mogą za nadto obciążać komuter.
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości