Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gdzie kupię lampy do łazienki
30-10-2015, 10:14
Gdzie kupię lampy do łazienki
Czy może znacie jakiś sklep (Gdańsk) lub internet gdzie dostałbym lampy tzw. "Zwisy" do łazienki nad blat z umywalka. Chodzi mi o czerwone klosze. śr. mniej więcej 15 cm lub troche mniejsze. Przeszukałam allegro i wynik słaby. W wiekszości są biale klosze.
Czy wiecie gdzie dostanę takie kinkiety?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-10-2015, 11:18
RE: Gdzie kupię lampy do łazienki
Nie jestem z Gdańska tak więc nie polecę Ci żadnego stacjonarnego sklepu z tych okolicy ale na pewno znajdziesz coś w sklepach internetowych. Bardzo duży wybór kinkietów jest na przykład w Black Red White: http://www.brw.com.pl/oswietlenie/lampy-.../kinkiety/ - tutaj jest ich dział z oświetleniem. Zamawialiśmy tam swego czasu lampy do mieszkania. Jeśli szukasz czegoś w ciemniejszym kolorze zerknij sobie na przykład na ten kinkiet:
[Obrazek: THK-043439,lFaYeqWeaWZRmdiQiHtf.jpg]
08-12-2015, 09:45
Także szukam oświetlenia do łazienki, ale chciałabym, żeby to było lustro z oświetleniem. Mam dość małą łazienkę, która jest także bardzo ciemna, bo nie ma w niej okna, a płytki i meble są bardzo ciemne. Lampa wisząca, która znajduje się w łazience wystarcza mojemu mężowi, ale jak może wiecie są momenty w życiu kobiety, w których potrzebne jest dodatkowe oświetlenie. Robienie makijażu w sypialni staje się dla mnie coraz bardziej kłopotliwe i dlatego pomyślałam o takim oświetlonym lustrze. Kilka fajnych luster widziałam tutaj http://sferalumina.pl/oswietlenie/lustro...eniem.html . Co o nich myślicie? Jakie lustro możecie mi polecić?
02-02-2016, 20:27 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-02-2016 21:29 przez a.wolanczykk.)
Najlepiej wybrać się do ikea albo castoramy tam z pewnością znajdziesz lampę do łazienki, taką jaką chcesz. Do wyboru jest naprawdę bardzo dużo różnych lamp, w różnym rozmiarze i kolorach. Ja zawsze całe wyposażenie domu kupuje w tych sklepach, bo spełniają moje oczekiwania.

Venneker.pl - skup tuczników na terenie całego kraju. Salon Iva - endermologia
09-03-2016, 14:14
Zgadzam się z przedmówcą, jeśli szukasz czegoś fajnego w niewielkiej cenie to Ikea będzie dobrym rozwiązaniem. Albo jakiś salon oświetlenia, typowo nastawiony na takie właśnie lampki.
Jeśli byście szukali też czegoś do salonu to polecam zajrzeć tutaj: http://www.forte.com.pl/pl
W sekcji Dodatki jest dużo fajnych lamp ceramicznychSmile
16-03-2016, 15:23
Ja swoje kinkiety kupiłam w Ikei. Są modne, nie ma co ukrywać, ładne i praktyczne. Dają też odpowiednie oświetlenie, więc jak najbardziej jestem zadowolona.
29-03-2016, 13:11
http://allegro.pl/listing/listing.php?or...sz%C4%85ca
24-08-2016, 18:56
Nie przepadam za kinkietami, żyrandolami etc. Co myślicie o oświetleniu LED w łazienkach? ewentualnie jakieś halogeny? to praktyczne?
07-09-2016, 08:38
Do łazienki to jeszcze przydadzą Ci się dozowniki mydła kraków. Bardzo dobra sprawa.
15-09-2016, 13:30
też szukam, ale w Krakowie Wink Może bedziecie w stanie polecić mi jakis sklep? Z góry dzięki
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości