Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gdzie kupię lampy do łazienki
20-09-2016, 21:46
RE: Gdzie kupię lampy do łazienki
Bardzo ładna lampa, jednak moim zdaniem takie najzwyklejsze ledy w ładnych oprawkach też świetnie sprawdzą się w każdej łazience. Bądź co bądź dla mnie znacznie ważniejsze jest podstawowe wyposażenie, takie jak chociażby kabina prysznicowa. Bardzo podobają mi się z http://megalazienki.pl/kabiny-prysznicow...7-3886,k15 i sama najchętniej kupiłabym taką ze srebrnym połyskiem.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-10-2016, 08:26
W łazience najczęściej montuje się chyba takie oprawy wpuszczane w podwieszany sufit z płyty K-G. Coś takiego jak na przykład tutaj. U nas jest jeszcze dodatkowo lampa nad lustrem.
18-10-2016, 15:58
zdecydowanie w internecie Wink mona kupić dosłownie wszystko bez wychodzenia z domu Do wyboru masa wzorów i różnorodność cen

skup rzepaku
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
31-10-2016, 14:02
Może tutaj - akcesoria do łazienki to jeden z głównych asortymentów tego sklepu. Może jakaś lampa się znajdzie.

pokrowiec na deskę do prasowania
wieszaki łazienkowe
21-11-2016, 14:04
(24-08-2016 18:56)belnetta napisał(a):  Nie przepadam za kinkietami, żyrandolami etc. Co myślicie o oświetleniu LED w łazienkach? ewentualnie jakieś halogeny? to praktyczne?

Ja zawsze bardzo lubiłem LEDy. Myślę, że to świetny pomysł.
22-11-2016, 12:40
A czy zastanawiał się ktoś może czy tego typu lampa sprawdzi się w łazience? Moja żona strasznie taką chce.
09-11-2018, 09:26
Ja osobiście planując oświetlenie do łazienki zwracam uwagę na detale, które znajduję w ofercie https://szykownydom.com Na rynku nie znalazłam jeszcze innej firmy, która by oferowała tak bogaty asortyment z podobnymi rzeczami, dlatego polecam się im przyjrzeć Smile mają bardzo duży wybór przeróżnego oświetlenia w atrakcyjnych cenach.
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości