Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Słuchawki bluetooth
21-09-2015, 14:40
Słuchawki bluetooth
Witam

Jestem nowy na forum i witam wszystkich.

Mam prośbę o pomoc i mam nadzieję, że będziecie w stanie mi pomóc.
A więc do rzeczy.
Pracuję w fabryce w której jest dosyć głośno przez co jestem poniekąd zmuszony do używania słuchawek ochronnych.
Od jakiegoś czasu chodzi mi po głowie żeby wmontować sobie w te ochronne słuchawki głośniczki bluetooth lub słuchawki z jakiegoś zestawu do telefonu. Zresztą samo wmontowanie słuchawek lub głośniczków jest dosyć proste; potrzebuje jedynie pomysłu na same głośniczki.
Rzecz w tym, że w pracy teoretycznie muzyki słuchać nie mogę więc całość musiałaby być niewidoczna.
Biorąc to pod uwagę takie głośniczki nie mogłyby być połączone kablem, czyli potrzebuje dwóch powiedzmy niezależnych głośniczków lub dwóch słuchawek.
Teraz pytanie czy nadajnik bluetooth np. telefon jest w stanie zsynchronizować się z dwoma osobnymi odbiornikami (głośniki)? Czy dałoby się to jakoś zgrać ze sobą?
Czy jednak będę zmuszony do użycia słuchawek połączonych kablem i ewentualnie jakoś spróbować ten kabel zamaskować?
Poniżej wrzucam zdjęcie słuchawek ochronnych dla lepszego zobrazowanie problemu.

Z góry dziękuje za pomoc

Załączone pliki Miniatury

Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-09-2015, 15:40 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 22-09-2015 15:40 przez rustykalneuchwyty.)
RE: Słuchawki bluetooth
Cześć Wink Niestety, większość urządzeń (jak nie wszystkie), które posiadają jeden moduł bluetooth, mogą nawiązać tylko jedno połączenie, więc podpięcie i synchronizacja dwóch nawet takich samych modelów słuchawek z telefonem to kiepski pomysł. Z pomocą mogą ci przyjść słuchawki bluetooth stereo, specjalne, które synchronizują dźwięk automatycznie. Jedna pod lewy nausznik, druga pod prawy i ogień Wink Problemem w tym przypadku może być cena, aczkolwiek nigdy nie patrzyłem specjalnie za tego typu rozwiązaniami, ale wydaje mi się że to raczej droższy biznes (strzelam: 150 - 200 zł). Pozdrawiam i daj znać co wymyśliłeś Smile
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
10-11-2018, 16:14
A nie prościej kupić zwykłe słuchawki? Dużo fajnych i ciekawych modeli znajdziesz tutaj w ceneo (Słuchawki JBL, Bezprzewodowe ). Myślę, że coś na pewno wpadłoby ci w oko. Sama również ostatnio nabyłam jeden model. Gdyż w zimne dni moje uszy są ochronione słuchawkami, a przy tym wszystkim mogę jeszcze słuchać mojej ulubionej muzyki. Tak łączę przyjemne z pożytecznym.
03-04-2019, 09:18
Wiem, że bezprzewodowe słuchawki do telefonu znajdziesz także tutaj https://www.axtelheadsets.com/pl/sluchaw...przewodowe . To w sumie nie jest głupi pomysł, że coś takiego wykorzystać. Musisz tylko pomyśleć czy faktycznie warunki Twojej pracy na to pozwalają.
01-12-2019, 00:06
Jeśli zależy wam na nowoczesnych rozwiązaniach, to na pewno warto sobie zerknąć tutaj https://megadron.pl/pl/products/sluchawk...23917.html . Sprawdzają się nawet podczas uprawiania sportu. Cena może i jest wysoka, ale dzięki temu zyskuje się naprawdę wysoką jakość. Przemyślcie takie rozwiązanie.
06-12-2019, 14:57
Też mam i na bieżąco z nich korzystam - naprawdę super się sprawdzają. Ja swoje kupiłam w sklepie internetowym https://topgadget.pl/sklep/telefony-i-akcesoria/ po okazjonalnej cenie. Sprawdźcie ich ofertę, może i wy znajdziecie tutaj coś dla siebie.
16-02-2020, 15:55
Jeśli chodzi o słuchawki do telefonu to polecam zajrzeć na ofertę sklepu https://www.teleakcesoria.com/sluchawki-...-c-24.html . Tu macie bardzo duży wybór słuchawek dobrych producentów. Sama niedawno kupowałam słuchawki bo te co miałam dołączone do zestawu z telefonem nie dają zbyt dobrego dobrego dźwięku.
21-06-2021, 15:29
Fajna sprawa z tymi słuchawkami, ale ja np. ostatnio jak adapter kupowałem to sugerowałem się rankingiem https://terdeals.com/pl/ranking/1127/ran...ooth-top-5 żeby wybrać dobrze tak samo powinniście zrobić przy zakupie słuchawek. Ogólnie to tez zależy w jakim budżecie chcecie kupić te słuchawki.
10-08-2021, 16:55
Porządne słuchawki to ważna rzecz przecież co nieWink Warto w te zainwestować, szczególnie gdy tak jak ja bardzo lubicie słuchać muzyki. Ja to głównie na spacerach z psem. Moje słuchawki to Realme buds air 2, te mogę polecić.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości