Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Odnowienie płotu
18-12-2017, 09:31
RE: Odnowienie płotu
Też mieliśmy stary drewniany płot ale z tym było ciągle trochę kłopotu a że wpadła nam w oko siatka panelowa w firmie WAWRUK to zdecydowaliśmy się na zmianę ogrodzenia na takie które nie wymaga specjalnej pielęgnacji.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-08-2018, 17:28 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-08-2018 13:18 przez aneta98.)
Faktycznie z takim płotem drewnianym to dużo roboty,lepiej zaimwestować w cos konkretniejszego
08-08-2018, 13:47
U mojej babci na wsi był stary drewniany płot ,ale już niestety się sypal. Więc postanowiliśmy zainwestowac w coś konkretnego. Zdecydowaliśmy się na ogrodzenie modułowe z firmy Joniec, łatwy w postawieniu, fajna kolorystyka.Ważne jednak aby użyć dobrej jakości betonu,wtedy ogrodzenie posłuży na lata,gdyż dobry beton związe dobrze bloczki i nie będzie sie do środka dostawać woda.Tak nam doradzono i tak zrobiliśmy, wszystko solidnie się trzyma
08-10-2018, 13:49
Osobiście uwielbiam takie drewniane płoty, więc ciężko mi zrozumieć wszystkich tych, którzy piszą o „zainwestowaniu w coś lepszego”. Ile bym dał, żeby samemu sobie wokół domku taki drewniany, rustykalny domek postawić : ). Grunt to odpowiednia pielęgnacja – to truizm co prawda, ale warto go powtarzać jak najczęściej. Spróbuj skorzystać z takiego oleju jak ten: https://www.sadolin.pl/pl/produkt/sadoli...-superdeck . Świetnie konserwuje i chroni przed czynnikami atmosferycznymi, a do tego eksponuje, a nie przytłumia fakt, że płotek jest z drewna : ).
14-11-2018, 20:11 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 14-11-2018 20:13 przez Vichy.)
Też lubie własnie taka prostote. Nasz płot ma juz dobrych kilka lat. Stawiałem z ojcem zaraz po slubie jak sie wprowadzalismy z zona na swoje. W tematach odnawiania czy odrestaurowywania to tutaj duzej filozofii nie ma. Raz na jakiś czas staram sie odswiezyc deski impregnatem do ochrony drewna luxdecor. Ma wlasciwosci dekoracyjno-ochronne wiec tak naprawde jednym ruchem pedzla odświeza sie kolorek, ale i zabezpiecza drewno przed deszczami czy promieniami uv
28-11-2018, 14:21
Jak dla mnie to fajnie jest zrobic ogrodzenie panelowe wg swietnie to wygladai wychodzi tez w miare tanio, mozna sobie popatrzec tutaj : https://www.ceneo.pl/oferty/ogrodzenie-panelowe

Mądra kobieta wie, kiedy warto być idiotką.
ASL 25/30
Detektyw w Krakowie detektywmalopolska.pl
10-12-2018, 15:32
Starą, popękaną i łuszczącą się farbę trzeba zeszlifować. Mchu i grzybów natomiast nie powinno się usuwać na sucho – wzbijają się wtedy w powietrze zarodniki, których wdychanie jest szkodliwe.

Terror potęguje strach i odwagę, dwie właściwości bardzo niebezpieczne dla dyktatorów http://elboho.pl
02-05-2020, 08:21 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-05-2020 08:21 przez jjusti18.)
Taka jest prawda, że jak macie drewniany płot, tak jak ja, to najważniejsza jest tutaj impregnacja drewna. Bez tego ani rusz... Dzięki odpowiednim środkom możemy przedłużyć żywotność, estetyczny wygląd płotu. Dlatego jest to bardzo ważne.
23-02-2021, 08:24
Taki płot trzeba dobrze przygotować, tak żeby farba dobrze chwyciła i nie trzeba było znowu po sezonie wszystkiego na nowo robić. Jeżeli chodzi o ogrodzenia metalowe to dobre oczyszczenie z rdzy, też i odtłuszczenie będzie ważne. Nie każdy płot da się jednak odratować, może i czas na zakup nowego? Zerknijcie sobie na ogrodzenia aluminiowe od https://plotex.net.pl/ogrodzenia/ogrodze...uminiowe// myślę, że te będą bardzo dobrym wyborem, u mnie te się sprawdziło.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
11-05-2021, 21:15
Jeszcze do niedawna miałam u siebie drewniany płot ale z mężem zdecydowaliśmy się zamontować domofon i stwierdziliśmy że zrobimy już wszystko na gotowo więc zmieniliśmy całe ogrodzenie Big Grin
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości