Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jaki dobry program do księgowości polecacie?
22-07-2015, 10:07
Jaki dobry program do księgowości polecacie?
Cześć, szukam dobrego, w miarę taniego programu do prowadzenia elektronicznej księgowości. Ktoś coś wie?

Boże, strzeż mnie od przyjaciół, z wrogami poradzę sobie sam.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-10-2016, 09:10
RE: Jaki dobry program do księgowości polecacie?
Jestem po klasie ekonomicznej. Przez 2 lata uczyłam się rachunkowości. W szkole uczyli nas na programach INSERT GT a jesli chodzi o sam program do rachunkowości to polecam REWIZOR. Na nim zdawaliśmy egzamin zawodowy. Jest dobrym programem , ale niestety z tego co słyszałam drogim. W internecie można pobrać wersje próbną ale niestety można na niej prowadzić rachunkowość przez chyba tylko 40 dni ;/

Majsterkowanie to moja pasja !! Łączmy się < 3
[/code]mp tent
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
18-10-2016, 17:27
Ja korzystam może z mało popularnego OGNIK ale za to świetnego i dopasowanego do moich potrzeb!

projektowanie i montaż - instalacje elektryczne w domu jednorodzinnym lub w mieszkaniach
23-10-2016, 21:46
A jakie jest Wasze zdanie na temat skorzystania z usług firm, które zajmują się tego typu doradztwem? Chodzi mi o takie usług, jakie dostępne są na tej stronie http://www.ed-pro.pl/rachunkowosc/doradztwo-finansowe/ jak widzicie pomagają we wszystkim. Kadry, płace, załatwienie kredytu leasingu itd., ale przede wszystkim pomagają w tej całej rachunkowości. Macie jakieś zdanie? Ktoś korzystał?
30-10-2016, 15:07
Mi się wydaje, że odpowiednie oprogramowanie w kwestii księgowości dla firm to już połowa sukcesu. Warto wybrać odpowiedni dla siebie program finansowo-księgowy, który oferuje wszystko, czego nam potrzeba w danym momencie. Ja osobiście mogę polecić chociażby program od Yuma: http://www.yuma.pl/produkty/finanseksiegowosc
24-11-2016, 19:20
Ja już wybrałam program do zarządzania swojej firmy i w związku z tym zamierzam zamienić stacjonarną księgowość na online, z tego co czytałam to bardziej się opłaca poza tym większa wygoda i będę miała dostęp do dokumentów 24 h na dobę. Sporo czytałam o tej firmie https://wfirma.pl/ i mogę na początku przetestować ten program za darmo. Fajne jest to że mogę wstawiać w nim faktury i mieć podgląd na magazyn
24-11-2016, 21:21
polecam duokompis albko ognik, bardzo wygodne programy i proste

Mój blog: blog o budowaniu domu
25-11-2016, 19:02
Ja od 3 lat używam Infakt i mogę polecić. Intuicyjna obsługa i dobry support. Program diała w przeglądarce więc mogę używać gdzie tylko chcę - jest to bardzo wygodne.
30-11-2016, 11:02
Ja polecam Subiekta. W mojej firmie sprawuje się znakomicie Smile

Sprawdź cera tłusta kosmetyki już teraz.
30-12-2016, 14:01
Ja założyłem sobie darmowe konto na ifirmie. Mam tam wszystkie niezbędne narzędzia do prowadzenia księgowości.
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości