Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zwierzęta
27-07-2016, 21:33
RE: Zwierzęta
My mamy kota, psa i świnkę morską. Zawsze chciałam mieć patyczaka Wink

kompleksowe remonty Gdańsk
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-09-2016, 09:45
Ja mam kotka perskiego czarnobiałego i pieska Big Grin Miałam tez papugę , żyła dość długo .. codziennie rano kiedy wstawało słońce umilała dzień śpiewając .. wspomnienia Smile

Majsterkowanie to moja pasja !! Łączmy się < 3
[/code]mp tent
29-03-2017, 14:54
Ja uwielbiam koty. Większość mojego życia zastanawiałam się dlaczego koty uwielbiają kartony. Jeśli kogoś z Was też to interesuje to polecam lekturę artykułu: http://wspanialakobieta.pl/koty-i-kartony. Myślę, że kilka kwestii się rozjaśni. A koty to cudowne stworzenia Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
29-03-2017, 16:00
dla miłośników psów, którzy lubią żywe psiaki polecam boksera Wink cudowne żywe psy
30-03-2017, 22:42
Zawsze jak byłem mały chciałem mieć papugę, małpę i pingwina Big Grin

http://www.inmero.pl
29-05-2017, 22:56
Moja córka zawsze marzyła o króliku. A że marzenia się sprawdzają więc dostała na 3-cie urodziny. Swoją drogą mnie też przekonał ten futrzak do siebie. Córcia go rozpieszcza a ja dbam o niego. Żeby cieszył się zdrowiem i dobrym samopoczuciem daję mu codziennie TrichoCat. to taki preparat na odkłaczanie jamy brzusznej, który zapobiega zbijaniu się włosów w żołądku i jelitach. To bardzo ważne. bo królik liżąc swoją sierść część niej niestety połyka.
01-06-2017, 02:04
Nie kupujcie królików dzieciom. To jest zbrodnia. Króliki to zwierzęta, które panicznie boją się człowieka, do tego są kruche i bardzo długo maskują wszelkie choroby i zaburzenia, przez co wydaje się, ze są zdrowe. Nie dawać króliczków dzieciom!
01-06-2017, 22:11 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 05-06-2018 00:21 przez Adamm.)
można połączyć dwa aspekty, czyli mieć przyjemność posiadania zwierzaków i przywilej hodowania, jeśli będziesz szukał ofert na sprzedaż to możesz zobaczyć do branżowego serwisu https://gielda-rolna.com/ogloszenia/roln.../zwierzeta równie dobrze możesz zamieścić bezpłatne ogłoszenie czego akurat szukasz
02-06-2017, 01:06
Ja jak byłem małolatem marzyłem zawsze o wężu - mama jak wiadomo była niezbyt zadowolona moim pomysłem.
04-06-2017, 19:12
zawsze chciałam mieć papugę kakadu! są mega inteligentne i ładne Big Grin
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości