Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sekator pneumatyczny
18-02-2012, 16:21
Lightbulb Sekator pneumatyczny
Witam, zbliża się niedługo wiosna, a więc pora na prace ogrodowe. O tyle nigdy nie miałem problemu, jak teraz mam. Miałem ostatnio wypadek i mam nie do końca sprawną dłoń i ciężko mi się posługiwać niektórymi narzędziami. Znalazłem ostatnio coś co by mi się przydało w ogrodzie, lecz nie wiem co sądzić o tym, gdyż wcześniej się nie spotkałem z takim wynalazkiem link . Co o tym sądzicie, czy warto go kupić?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-02-2012, 18:18
RE: Problem, sekator
Ooo... cena zwala z nóg.
Jest to urządzenie pneumatyczne czyli zapewne będzie miało dobrą siłę nacisku, opinie o BAHCO są dość dobre lecz są także negatywne. Jest to urządzenie pneumatyczne czyli nie za wiele może się tam popsuć jeśli posiadasz kompresor i jesteś gotów tyle wydać to myślę, że nie ma żadnych przeciw wskazań.

[Obrazek: 1013595477490e8d1ba3406.gif]...już trzeci raz docinam tą samą deskę i ciągle jest za krótka...
19-02-2012, 14:44
Udało mi się znaleźć filmik z tym sekatorem: http://www.youtube.com/watch?v=SXrTAOXvO...re=related

[Obrazek: 1013595477490e8d1ba3406.gif]...już trzeci raz docinam tą samą deskę i ciągle jest za krótka...
19-02-2012, 16:19
bez sensu jak by nie można było włożyć w to trochę siłySmile

Nigdy nie kłóć się z głupcem. Najpierw ściągnie Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem
19-02-2012, 16:39
To jest też trochę niebezpieczne powiedzmy że ktoś będzie robił coś przy ostrzu i niechcący włączy się to może palce poucinać.

http://nanosumo.blogspot.com/
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
19-02-2012, 16:45 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 19-02-2012 16:59 przez kondzio-93.)
szermier1 przecież Aleks123 napisał
Cytat:Miałem ostatnio wypadek i mam nie do końca sprawną dłoń i ciężko mi się posługiwać niektórymi narzędziami.
gdyby wiedział, że ma szanse odzyskać sprawność w ręce to zapewne używał by zwykłego sekatora ponieważ była by to w pewnym sensie rehabilitacja ale jeśli wie, że sprawności nie uda mu się przywrócić to po prostu stara sobie ułatwić życie.

pawcio0928 równie dobrze można by powiedzieć, że lutownica także jest niebezpieczna bo można się parzyć albo wyrzynarka, wiertarka czy szlifierka dużo rzeczy jest niebezpiecznych ale wystarczy uważać i myśleć podczas pracy z nimi a nic się nie stanie.
Po za tym palca można w razie co przyszyć Wink

20-02-2012, 00:39
RE: Sekator pneumatyczny
wydaje mi sie, ze mozesz sobie zakupic taki sekator i raczej nie bedziesz zalowac. o tej firmie co prawda nigdy nie slyszalem, ale sam sprzet wydaje sie trwaly i cena jest przystepna.
21-02-2012, 13:29
Sekatory pneumatyczne generalnie rzecz biorąc, sa dobrym rozwiązaniem. Cena może i troche przeraża, ale za dobry sekator ręczny na wysięgniku tez trzeba zapłacić niemało, więc z dwojga złego, lepiej dołożyć i kupić pneumatyczny, zwłaszcza że ci ręka szwankuje. Ten wygląda dość solidnie, no i za tą cenę nie powinien to być jakiś szajs.
23-02-2012, 09:36
Jeśli masz kase odłożoną, potrzebujesz sprzętu to bierz. Sam bym chętnie kupił, ale cóż, taki wydatek to dużo. Żona chyba by mnie zabiła. Wydaje się, że porządne narzędzie. Może jakiś kumpel ma? Mógłbyś pożyczyć i przetestować a potem jak sie spodoba kupić.
23-02-2012, 17:38
widzialem dzisiaj taki sam sekator pneumatyczny, oczywiscie z innej firmy, ale generalnie byl identyczny... i kosztowal 649, takze kupuj spokojnie ten, bo cena jest naprawde okazyjna wydaje mi sie.
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości