Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bieganie
10-01-2016, 15:17
RE: Bieganie
Ja za bieganiem nie przepadam, wolę inne formy wysiłku fizycznego. Kiedyś próbowałem rozpocząć przygodę z bieganiem ale to raczej nie moja bajka.

Wiedziałem, że będę kłamał, manipulował, zmyślał, zatajał ważne informacje.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-01-2016, 20:56
Ja się akurat wkręciłam w bieganie i staram się biegać minimalnie 2 razy w tygodniu. A tak z ciekawości to teraz jak tak szybko zapada zmrok to ubieracie do biegania jakieś odblaski? Ja mam taką opaskę na ramię tylko, coś takiego i się w sumie zastanawiam czy to trochę nie za mało. Zakładacie do biegania na przykład kamizelki odblaskowe?
13-01-2016, 18:47
Ja też od jakiegoś czasu staram się systematycznie biegać. Wieczorem gdy jest ciemno mam 2 opaski ( na ręce i nodze) oraz ciuchy termoaktywne z odblaskami. Wiadomo, dobre oświetlenie- nasze bezpieczeństwo ! Smile
14-01-2016, 15:28
Biegam jedynie jak muszę złapać szybko autobus, a tak to ciężko mnie do biegania przekonać. Wolę sporty jak tenis czy siatkówka.

Szczęście dlatego tak trudno znaleźć, gdyż znajduje się tam, gdzie się go nikt nie spodziewa.
20-01-2016, 16:23
biegałem dokładnie rok temu. Lubię jak jest zimno ale niestety teraz po śniegu się nie da

Cywilizacja to wyposażenie naszych silników w urządzenia hamulcowe.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
21-01-2016, 23:11
U mnie w tym roku chodniki słabo odśnieżone więc za bardzo się nie da. Myślę o zakupie bieżni

Szczęście dlatego tak trudno znaleźć, gdyż znajduje się tam, gdzie się go nikt nie spodziewa.
22-01-2016, 14:12
Ja lubię ruch, więc i biegam, ale częściej jeżdże na rowerze. Teraz wciagam w to mojego męża i jeździmy razem.

Szanuj szczęście, jest tylko wypożyczone.
25-01-2016, 01:25
Uwielbiam wręcz biegać. Ostatnio mam na to trochę mniej czasu ale ogólnie lubię

Czasami mózg musi sobie radzić ze zdarzeniami i myślami tak strasznymi, że o mało nie eksploduje – nie ma innego wyjścia.
27-01-2016, 12:46 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 28-01-2016 14:14 przez r_pankiewicz.)
Ja codziennie uprawiam jogging. Nie wyobrażam sobie chociaż jeden dzień nie biegać. Codziennie wstaję przed pracą i biegam pół godzinki rano. Czasem, gdy mam więcej czasu, to biegam również wieczorami. Przyznam, że porą wieczorną biega mi się najlepiej. A wy kiedy biegacie i jak długo uprawiacie ten sport? Ja biegam od 5 lat.

Zlecenia - http://www.oferteo.pl/zlecenia
28-01-2016, 17:07
U mnie nie bardzo jest z kim więc biegam raz w tygodniu. Lubicie biegać po mieście?

Nigdy nie zawahaj się przyznać do błędu i przeproś.
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości