Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bieganie
13-10-2015, 08:51
RE: Bieganie
Niestety ja nie za bardzo mogę biegać, bo cierpię na nawracającą rwę kulszową, która mi to uniemożliwia, a nie mam wystarczająco czasu na odpowiednie ćwiczenia, które umożliwiłyby mi bieganie. Nie ukrywam, że także chodzi o kwestie finansowe, bo taka rehabilitacja jest bardzo droga i jeśli miałabym mieć ją regularnie robioną, to myślę, że zabrakłoby mi wypłaty. Na szczęście raz w roku jeźdze na taki turnus http://www.wojnar.pl/oferty/turnus-rehab...4-dniowy/, na który dostaje częściowe dofinansowanie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-10-2015, 15:11
Luska, ty cierpisz na nawracającą rwę spamerską, a nie kulszową. W ilu jeszcze tematach wrzucisz linki do tego wojnara?
02-11-2015, 19:05
ha ha dobry pocisk Big Grin

Co do biegania to zacząłem kilka miesięcy temu, 2x tyg po 45 min po Bulwarach, na początku 30 min, może za jakiś czas przejdę na pełną godzinę ciągłego biegu, pozdrawiam biegaczki i biegaczy z Grochowa Smile

bdburchex.com.pl
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
24-11-2015, 15:56
Lubię sobie czasami pobiegać, ale nie robię tego zbyt regularnie. Chyba po prostu nie jest to moją taką wielką pasją.

Najlepsza budowa domów prefabrykowanych
27-11-2015, 19:39
W tamtym roku bardzo dużo biegałem. Ostatnio niestety coraz mnie czasu. Jakie macie dystanse

Jeśli się kogoś kocha, to się go kocha, a gdy nie ma już nic, co można by mu zaoferować, wciąż daje się miłość.
10-12-2015, 09:57
a ja zawsze mam największą ochotę pobiegać gdy nie mogę bo jestem chory. Gdy zdrowieję to już mi się nie chce Tongue
30-12-2015, 18:09
(10-12-2015 09:57)synTadeusza napisał(a):  a ja zawsze mam największą ochotę pobiegać gdy nie mogę bo jestem chory. Gdy zdrowieję to już mi się nie chce Tongue

Ja codziennie biegam Wink

figurki na tort
01-01-2016, 20:45
Nie,nie biegam. Zdecydowanie preferuje inny sport. Smile Bieganie mnie nie kręci.

Obyśmy zawsze próbowali zrozumieć innych, zanim ich osądzimy. I oby ludzie umieli opowiadać nam szczerze o sobie, abyśmy mogli ocenić ich ze zrozumieniem.
03-01-2016, 14:04
Ja wczoraj nadwyrężyłem łydkę :/ pierwszy raz po świętach poszedłem pobiegac a tu taka niemiła niespodzianka
09-01-2016, 18:49
Nie znoszę biegać. Jak już to wolę wyjść pojeździć na rowerze.

Cywilizacja to wyposażenie naszych silników w urządzenia hamulcowe.
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości