Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Test twardości wody allegro
01-04-2015, 12:46
Test twardości wody allegro
Mam problem z twardą wodą, widzę zacieki na sanitariach, mam sucha skórę i sztywne ubrania po wyciągnięciu z pralki. Chciałbym zobaczyć jaka właściwie ta twardość jest duża. Kupował kiedyś ktoś tester kropelkowy twardości wody na Allegro, ten którego koszt z przesyłką wynosi 30 zł? Huh
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-04-2015, 11:06
RE: Test twardości wody allegro
Ja kupowałem. Na pewno wiarygodność takiego badania jest dużo większa niż na tych zwykłych paskach. Wydaję mi się że jeśli ktoś chce dokładnie zweryfikować twardość wody w swoim domu powinien zaopatrzyć się w taki tester kropelkowy.

Człowiek ma dwa życia. To drugie zaczyna się wtedy, gdy zrozumiesz, że życie jest tylko jedno.
02-04-2015, 11:20
Czy oboje mówimy o tym samym teście http://allegro.pl/kropelkowy-tester-twar...33219.html ?

Dziadek też masz jakieś kłopoty z wodą?
02-04-2015, 14:11
Miałem, na szczęście już nie mam. Jak sobie przypomnę ten ciągle pojawiający się kamień w czajniku uporczywy nalot na kabinie prysznicowej, narzekania żony że jej się włosy przetłuszczają to aż mnie ciarki przechodzą... Tak, dokładnie o tym samym mówimy, na jego podstawie możesz zbadać swoją wodę i wtedy dowiesz się jak twardą wodę masz.

Człowiek ma dwa życia. To drugie zaczyna się wtedy, gdy zrozumiesz, że życie jest tylko jedno.
11-04-2015, 23:15
Ale fajnie, że sa takie sposoby, tylko boję się wyniku tego testu...

A Daniel come to judgement!
06-09-2016, 15:20
Oj ja też boję się, że mogłabym się wystraszyć Smile Nie wiem co tam w tej mojej wodzie siedzi i szczerze mówiąc, chyba wolę żyć w lekkiej nieświadomości.
23-11-2018, 22:46 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 27-11-2018 08:46 przez witek695.)
U nas takiego testu nie trzeba robić, ponieważ woda jest bardzo twarda, więc zmiękczacze wody są konieczne. Planujemy takie kupić, tylko jeszcze zastanawiamy się, czy wybrać takie z wyższej półki cenowej, które wystarczą nam na dłuży okres czasu, czy sprawdzić pierw działanie na tańszych urządzeniach. Dajcie znać, jak robiliście. A może znajdą się tutaj jacyś fachowcy, którzy coś polecę?
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości