Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jaki system monitoringu wybrać?
30-03-2015, 17:09
Jaki system monitoringu wybrać?
Cześć. Poszukuję jakiegoś dobrego, sprawdzonego systemu monitoringu do mojego domu. Możecie coś polecić? Tutaj poczytałem o dość innowacyjnym systemie https://www.zerkam.pl/jak-dziala-monitoring.html. Co o nim myślicie? Waszym zdaniem warto w niego zainwestować?

Im więcej dany kraj produkuje broni, tym mniej bezpieczny się staje – ten, kto ma broń, stanowi cel ataku.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
31-03-2015, 12:34
RE: Jaki system monitoringu wybrać?
Na pewno warto się zainteresować czymś takim jak monitoring IP.
24-08-2016, 23:29
Według mnie warto inwestować w monitoring wizyjny taki jaki mają oni http://ipsel.pl/ w swojej ofercie. Myślę, że to poprawia bezpieczeństwo na naszych posesjach,a bezpieczeństwo jest najważniejsze. Ja jak na razie zastanawiam się nad samym alarmem jednak w najbliższym czasie na pewno pomyślę również o monitoringu. Bardzo bym chciała zabezpieczyć się w 100% by spać sobie spokojnie Smile
13-11-2017, 16:42
Hej,
ja polecam skorzystanie z systemu alarmowego. Wybrałem zestaw Dione Basic, to polski produkt służący do alarmowania o nadchodzącym niebezpieczeństwie. Zobaczcie sami nieco więcej o zestawie https://sklep.ochronadione.pl/produkt/ze...one-basic/ można nim sterować za pomocą telefonu komórkowego. Wszystkie powiadomienia i zagrożenia można odbierać w dowolnym miejscu na świecie. Ten system alarmowy to gwarancja bezpieczeństwa ! Polecam
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
26-06-2018, 14:45 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 26-06-2018 14:46 przez laura2.)
Jeżeli martwi Cię bezpieczeństwo twojego obiektu to polecam Ci ochrone fizyczna obiektów która dopilnuje bezpieczeństwa. W zalezności co prowadzisz czy to produkcja czy sklep z magazynem to ochrona fizyczna obiektów to podstawa bezpieczeństwa Twojego mienia Smile
22-07-2018, 19:35
Moim zdaniem agencja ochrony dużo bardziej Ci pomoże. Dlaczego? Dzięki nim masz wszystko pod stałą kontrolą. Monitoring również jest założony, ale to całkiem coś innego niż taki monitoring, który założymy sobie prywatnie. Agencja ochrony wie, co dzieje się w naszej okolicy. I agencja ochrony na pewno ma różne pakiety do wybrania.
16-08-2018, 14:30
Znajomy chciałby wybrać jakiś fajny system monitoringu i poprosił mnie, aby coś dla niego znalazł. Od razu pomyślałem o firmie http://profsat.pl/monitoring/ Niestety nie miałem nigdy do czynienia z ich monitoringiem, ale czytałem świetne opinie. Pomyślałem też, że może Wy dodatkowo podpowiecie mi coś na ich temat. Używał ktoś monitoringu, którym zajęła się ta firma?
08-09-2018, 21:40
Myślę, że najbardziej popularny, nie bez przyczyny, jest monitoring CCTV i na tym się skup, bo i cenowo i technologicznie sprawdza się w wielu miejscach.
30-10-2018, 16:55
Jest kilka systemów monitoringu, najnowocześniejszy i najlepszy jest cyfrowy. Daje możliwość stworzenia dużych systemów, łatwych do rozbudowy. W Częstochowie na monitorowanie Fonex mają monitoring czołowych producentów - łatwo znaleźć odpowiedni do domu.
05-11-2018, 11:28
Jeśli myśli ktoś o zamontowaniu systemów alarmowych i kamer w swoim nowym domu to polecam firmę votumochrona.zgora.pl mają doświadczenie w tym co robią. Używają najnowszych technologi. Mają w swojej ofercie też inne usługi jak firma sprzątająca. Zobaczcie bo na stronie wszystkie informacje.
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości