Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kuchnia
09-10-2016, 11:19
RE: Kuchnia
W tym sklepie http://emako.pl/ warto zerknąć i kupić akcesoria kuchenne przydatne do urządzania kuchni. Ostatnio kupiłem różne rzeczy w tym sklepie do kuchni i jestem bardzo zadowolony.

pokrowiec na deskę do prasowania
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-11-2016, 14:10 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 19-11-2016 14:10 przez mała_mi.)
Ja ostatnio kupiłam nową patelnie wybrałam taką https://www.taniejdladomu.pl/pl_PL/p/PAT...MFORT-/824 i muszę przyznać, że jestem z niej bardzo zadowolona. Fajnie się na niej smaży.
30-11-2016, 13:29
a gdzie można Państwa odnaleźć, dokładnie mi chodzi o to czy macie może jakieś miejsce stacjonarne?
01-12-2016, 14:50
Hej, powiedzcie mi co sądzicie o tej stronie http://nowoczesne-krzesla.pl/ wygląda bardzo profesjonalnie i wydaje mi się, że autorami tekstów są osoby które wiedzą co robią.
15-12-2016, 13:51
Bardzo dziękuję za wszelkie podpowiedzi. Brat właśnie odebrał klucze do mieszkania i zastanawia się nad aranżacją kuchni, więc zaraz podeślę mu ten wątek Smile
27-12-2016, 12:36
Kupić dobre meble kuchenne nie jest łatwo. Lepiej już zdecydować się na droższe ale funkcjonalne, niż później męczyć się z nimi latami.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
06-01-2017, 23:44
(13-03-2015 01:02)kotrys09 napisał(a):  całkiem dobra oferta wzornictwa, godna rozważenia, tylko szkoda, że strona niezbyt czytelna

Dokładnie, straszny bałagan na stronie.

kompleksowe remonty Gdańsk
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
16-01-2017, 14:01
A czy ktoś wie gdzie można zakupić szklane drzwi wewnętrzne do domu?, widziałam u kogoś takie drzwi od kuchni, przesuwane szklane. Bardzo ładnie to wyglądało.

kamień dekoracyjny
drzwi
17-01-2017, 23:35
Mi się bardzo podoba, fajna strona, ciekawe pomysły, duży wybór. Przede wszystkim ładne wzornictwo. Sam projektuję meble i szczerze mówiąc miło się patrzy na tą stronkę.

Zajmujesz się tematem big data? - polecam stronę przechowywanie danych
06-02-2017, 01:59
Ja zazwyczaj kupuję wszystko do kuchni od villeroy & boch. Mają piekne zastawy stołowe, filiżanki kieliszki, sztućce. Wszystko jak dla mnie najwyższej jakości, dosłownie na lata. Zazwyczaj wszystko staram się kupować od nich.
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości