Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
WFM Kuchnie
06-03-2015, 10:42
Post: #1
WFM Kuchnie
Witam!

Jesteśmy największym w Polsce zakładem produkującym meble kuchenne pod indywidualne zamówienie, istniejemy na rynku od ponad 60 lat. 

Nasze kuchnie tworzone są z dużą pasją. Kuchnia jest dla wielu osób szczególnym miejscem, gdyż większość czasu spędzamy w niej, przygotowując rodzinne posiłki, spędzamy miłe chwile. 

Nasze wzory są zarówno nowoczesne, jak i eleganckie, tworząc w ten sposób unikalny styl. Śledzimy trendy modowe, które wdrażamy oraz dopasowujemy specjalnie do Was. Współpracując z wieloma markowymi producentami, wyszliśmy klientowi naprzeciw, podbijając rynek konkurencyjnymi cenami. 

Posiadamy potwierdzone certyfikatami systemy zarządzania jakością ISO 9001, środowiskiem ISO 14001 oraz bezpieczeństwem pracy OHSAS 18001. 

Pięcioletnia gwarancja udzielona przez stabilny podmiot jakim jest WFM pozwala klientom zaspokoić ewentualne roszczenia z tytułu wad ukrytych.
Na życzenie klienta łączymy style, dopasowujemy meble do Waszych potrzeb. 

http://www.wfm-kuchnie.pl
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-06-2018, 10:28
Post: #2
RE: WFM Kuchnie
Chętnie sprawdzę, co produkujecie, jednak raczej nie jestem fanem mebli produkowanych na zamówienie. Koszt jest dużo większy, a przy zmianie wyposażenia da się do szczególnie odczuć. Wolę kupować u producentów takie zestawy gotowe https://eco.lupus.eu/12-meble-kuchenne-gotowe-zestawy , które wyglądają równie efektownie, a i nie kosztują dużo.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-07-2018, 13:57
Post: #3
RE: WFM Kuchnie
A ja postanowiłam skorzystać z usług firmy http://www.jago-kuchnie.com.pl/kontakt.html . Dostałam jakiś czas ten namiar od kolegi, który skorzystał właśnie z ich oferty. Zaprojektowali mu kuchnię, stworzyli i zamontowali. Także całą aranżacją od postaw zajęli się właśnie oni. Można u nich stworzyć naprawdę niepowtarzalną, stylową i wysokiej jakości kuchnię.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości