Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ścieżka w ogrodzie
26-02-2015, 14:24
Ścieżka w ogrodzie
Z czego najlepiej jest zrobić ścieżkę w ogrodzie? Nie chcę zwykłych płyt, ciężkich itd. Coś lekkiego, ale też stabilnego na lata. Macie jakieś pomysły?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-03-2015, 15:02
RE: Ścieżka w ogrodzie
Up, mam to samo... Też by mi się przydała jakaś porada w tym zakresie...

(...) ludzie mają wrodzony talent do wybierania właśnie tego, co dla nich najgorsze.
10-03-2015, 13:42
Ja mam ścieżkę wyłożyłem kratkami trawnikowymi i na to wysypałem ozdobne kruszywo. Ścieżka zrobiona tanim kosztem a prezentuje się bardzo ładnie Wink
13-03-2015, 12:46
Sprawdza się? Szwagier radzi położyć płyty ażurowe ale za bardzo estetyczne to one nie są a o tych kratkach wcześniej nie pomyślałem.
19-03-2015, 13:54
Pewnie, że się sprawdza Smile A wygląda to mniej więcej tak jak na zdjęciu http://www.geoproduct.pl/pl/produkty/eko...em-g3.html Koszty są nie wielkie, oczywiście wszystko zleży od powierzchni itp. ale w porównaniu do płyt czy kostek opłaca się.
26-03-2015, 14:38
Wygląda bardzo dobrze. Muszę jeszcze podliczyć koszty i zastanowię się nad tymi kratkami.
26-03-2015, 17:02
Mnie bardzo podoba się mozaika z kamieni, u moich znajomych jest taka. Wygląda to fantastycznie!

Im więcej dany kraj produkuje broni, tym mniej bezpieczny się staje – ten, kto ma broń, stanowi cel ataku.
26-08-2015, 13:24
Też mi się te eko kratki podobają. Zastanawiam się tylko nad wyborem i chyba zrobię zgodnie z poradą – w Geoproduct. Czy ewentualnie polecacie jakieś inne firmy?
28-10-2015, 20:21
A ja lubię proste rozwiązania. Smile

[Obrazek: 421.jpg]

Fot. Bruk Bet
02-11-2015, 12:52
Wysyp jakimś grysem drobnym i na to np takie betonowe płyty ale wyglądają jak drewno. Świetnie się będą trzymać przez lata

Gdyby ludzie każdego dnia choć chwilę poświęcili na myślenie, kim są lub kim mogliby być, wtedy świat byłby dużo lepszym miejscem i może nawet nie byłoby wojen.
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości